Žiadosť o GA - Sergei | Odobraté

Informácie o sebe : Sergei, Samuel, 19, STEAM_0:1:500920303, https://steamcommunity.com/profiles/76561198962106335

Hlásenia : Nikdy nikomu som nič nenahlásil nie som snitch.
Srandujem, tak občas by sa niečo našlo keď som písal pár adminom čo sa deje atď.

História: 1 ban na rumunskom serveri, kde mi dali ban za cheating a to som absolútne nechápal, že prečo.

Skúsenosti : Skúsenosti mám snáď so všetkým, pár krát som to už robil čiže problém by nemal byť s ničím.

Posledná žiadosť : Poslednú žiadosť nemám, pretože táto je moja prvá.

Vedľajšie informácie: Pretože som frajer. Ale nie, určite by som si rád “zahral” post admina, pretože som veľmi kľudný človek a veci ako správanie a tak je dôležité riešiť s chladnou hlavou.

Ešte by som chcel dopsíať, že som dostal možnosť od Nihila si dnes napísať žiadosť o GA.

Myslím, že od poslednej žiadosti sa ukázalo, že sa vie správať normálne , neboli na neho žiadne sťažnosti , hráčom pomáha , a hlavne hráva a skladá gathery :slight_smile: , za mňa ANO

ne

Dík bro

Hoj, z mojej strany neviem, správať sa môžeš dokonalo, no u mňa si najviac klesol ako si predával účet dieťaťu a potom ho ojebal. Ani pro ani proti, neskôr dám edit. Gl

Ono sa to vyriešilo tak, že STEAM DOSTAL… On si nevedel zmeniť e-mail a behal hore dole proste s tým, že som ho okradol. :smiley:

Zaujímavé, jsi mu to mohl změnit ty ne? Místo toho jsi mu ten učet vzal na z5 a dal mu jinej se sdílenou knihovnou.

Toto je mimo téma, ale jedná se o tvojí vizitku.

Je to celkovo jeho blbosť :smiley: svoj názor uvediem neskôr, nech sa vyjadria viacerí

Yes, ja chápem.

Navrhuji jedno řešení… Nechal bych tady tuto “diskuzi” 1týden… a po týdnu, uvidíme jak to bude s tebou. Pokud, prokážeš že opravdu chceš být Gather Admin… A budeš skládát gathery,budeš se chovat slušně, tak tě klidně příjmeme jako Trial gather admina. Kick, můžeš dostat kdykoliv. Pokůd ostatní admini, souhlasí tedy…

Myslím, že od poslednej žiadosti toto robím celý čas… :smiley:

Prečo tu riešite to, či niekomu dal alebo nedal účet ? čo to má čo spoločné so žiadosťou o gather admina , pokial viem , chlapček účet dostal , nikoho neoje*al. Skúste sa vyjadrovať k veci prosím vás , a nie takéto niečo.

1 Like

Od poslednej žiadosti si sa zlepšil o mnoho každy deň mi pišeš či nedam gather a verim že pišeš aj ostatným , kedže gathere skladaš denne tak by som ti dal šancu , za mna ÁNO

A Honzo , on už touto skušobnou a pozorovaciou časťou prešiel takže je logicke že určite by som s tebou nesuhlasil , kedže pokial si pamätaš ,toto mu bolo udelene naposledy. Podla mna to zvlada v pohode :)) a nemyslim si že je slušne vytahovať špinu na niekoho len kvôli tomu že si zažiada , ide o to čo robi a nie čo robil alebo o čom skoro nič neviete a davate to ako podklad na to že kvôli tomu by ste boli proti adminovi , či už inlove alebo ty honza…

Každopadne GL za mna teda ešte raz ANO aktivita je super. :))

2 Likes

Ďakujem Bro.

Ďakujem

Ja len… 14 dní späť

3 Likes

:joy: :joy:

Koľko by si rád ešte chcel času? Kľudne ti aj zmrzlinu kúpime ak chceš.

3 Likes

než sa vyjadria ostatní gather admini, aj gyros tanier si pôjdem kúpiť