Žiadosť o GA - Sergei | Odobraté

A prečo by si mal čakať na ostatných? Máš predsa vlastný názor nie?
Keď ho ostatní príjmu, tak ho príjmeš aj ty? A to isté naopak?

1 Like

Takto,

Nemám problém mu dať šancu, nech sa osvedčí. Z mojej strany naňho môže byť spoľah, kedže sa ho zastávajú už dvaja admini ktorí ho poznajú, no z druhej strany nechcem mať v AT kolegu, ktorý bude poškodzovať naše meno. Prikloním sa na stranu Kawariho a Javala a som ZA, za skúšku nič nedáme, buď sa osvedčí alebo pohorí. :slight_smile:

1 Like

Zdravím…
Co se týče aktivity je to super. Každý den tě vidím a skládáš.
Chování, od poslední žádosti jsi to zlepšil a jak jsem psal, byl bych PRO.
Takže jsem PRO triala. Co se týče údajného “okrádání” Markuse, to jde mimo ts. Co jste si domluvili mezi sebou, je mezi vámi a nikdo se pravdu nedozví.
Takže se ti klidně může hodit trial.

1 Like

ahoj, vstal sem z mrtvých a jdu se vyjádřit. dával sem už PRO v minulé žádosti a u mě se nic nezměnilo. Co tu čtu tak se sergei ještě zlepšil po stránce chování takže o to důvod víc dát PRO. takže jsem za

1 Like

Ďakujem Jakubko.

K Adminom


Chcel by som iba uviesť, že sa jedná čisto o TeamSpeak, priateľský TS, kde netreba brať moc do úvahy nejaké veci takéto veci:D, začínate sa navzájom huntiť admini a vznikať všelijaké hovná, lebo jeden admin preferuje svoju skupinu než inú a navzájom sa neznášajú, čo tak nájsť spoločnú cestu / vib nejaký, kde sa budete ignorovať, popripadne snažiť sa vychádzať, riešil som XY XY takýchto vecí a furt to dookola z každého TS na druhý, hádky hádky medzi deťmi, kto má väčšie ego, práva, možnosti, samotný prístup.

Fakt na toto nemám náladu, buď pôjdu nejaký jedinci dole / dá sa im nižšia skupina / pravé, alebo vám na uid zakážem písať a rozprávať…

Už čo tak jebať na to, čo bolo inde a čo robili, čo tak niečo od znovu, od samotného začiatku / štartu spolupracovať, nie nadarmo som si vás vybral ako adminov ale stále toto dookola, ten je jebnutí lebo sa baví s nimi a ddosujú, oni sú jebnutí lebo sa spolu bavia ako práve a ľavé vajce…
Fakt máte náladu na to?
Jedinú vec, ktorú treba trochu seriozne riesit su prava alebo ludi, kt. umyselne otravuju… ale nie kamosov navzajom…

Neviem či vám do hlavy niečo vstúpilo, ale už nemôžem:D riešiť tieto veci.
Nie ste na nejakej vševednej agentúre, kde je každý krok dôležitý, zahrajte spolu, pokecajte spolu, riešte veci, ktoré musíte, ale nemať prístup k sebe ako k hovnám, je mi jasné, že sa fakt mezdi sebou nemáte radi…

Viac sa priatelím s tými, kt. považuje javal, w0wa atď za jebnutých, ale to neznamená, že nemám taký istý meter ku každému, nechcem si s niekým kaziť priateľské puto, lebo sa nemáte radi a musíte riešiť kokotliny… a ja ako ten, kt. má vyššie právomocia musím riešiť tieto detské hádky:D

Chojte k sebe do roomky a pokúste sa to vyriešiť spoločne a nájsť medzi sebou priateľstvo…
Prvý krok od head adminov, keďže majú vyššiu pozíciu, ak nie tak sa do porady zruší HA a budú len GA a Admins, nemám náladu fakt na toto ako som vyššie písal…

Fakt to TS má budúcnosť, len to teraz navzájom potopíte…
Ako každé TS, ktoré sa zmenilo do polroka…kvôli takýmto sračkám…

Teraz samotný sergei


Moje vyjadrenie platí, ktoré bolo minule

Moje vyjadrenie

  • len ťa bude prijímať Mac / Warp
2 Likes

Prijatý, ohľadom toho čo tu admini stvárajú sa bude diskutovať v blízkej budúcnosti.

1 Like