Zadost o Admina - rep | Neprijatý

Nick v hře. Rep

Nick na webu a ts3. Rep

Steam (originální hru). https://steamcommunity.com/id/repicek/

Bany jestli ANO za co. Nemám nikde

Denní aktivita 1-2 h

Proč zrovna vy: Jelikož se vždycky najdou lidé kteří se snaží co nejvíce překazit chut hraní jak už nadáváním či hackama chtěl bych gathery hlídat do bezpečí

Nečo o sebe rozepište se bude to lepší pro vás: Ahoj jmenuji se Ondřej je mi 14 let chodím na Základní školu Jaroslava Seiferta 148 Mělník.Ve volném čase hraji fotbal či hraji počítačové hry.Jako .Jinak na tomto portále hraji pár dní jelikož mě zaujal komunikací pomáhaní od adminů a další různé věci co jsem rád že tady takhle fungují.K cs 1.6 jsem se dostal že brácha to začal hrát už když byl malý ale dnes už hraje jen CSGO což není podstatné a já si taky někdy zahraju CSGO ale spíše CS 1.6 mě baví více jelikož jsem dostal nový PC a chtěl jsem ozkoušet rozdíl mezi starým a novým pc a jde vidět že to je velký rozdíl. Každopádně rád pomáhám lidem

Jestli máte zkušenost s GA : Ne ještě jsem nebyl a proto bych to chtěl zkusit

Děkuji za přečtení žádosti a přeji krásny zbytek dne Rep

1 Like

Ahoj, znám tě cca půl roku a jsi fajn. Ale jak zde píšeš hraješ tu pár dní a ne moc často. Zkus na tom kapku zapracovat. Neříkám že já nějak hraju hodně ale přece jen nejsem GA. Nechám to spíš na Gather Adminech ale já osobně bych tomu třeba ještě měsíc dal.

2 Likes

čau, neviděl jsem tě hrát gathery moc. Zatím jsem proti.

2 Likes

Ahoj, dnes jsem si tě všiml na teamspeaku prvně(a to bývám na ts každý den). Takže bych ještě pár měsíců počkal. Uvidíme jak se budeš chovat na gatherech a zda budeš aktivní.
E: (cg.sk nepočítám, tam jsi byl v pohodě, ale toto je úplně jiné ts)

1 Like

Ja súhlasím s ostatnými , nahraj si trošku viac aktivitu, skladaj gathery a potom sa uvidí

2 Likes

Ahoj REP!

Žiadosť pekná, údaje vyplnené ako majú byť. Si však niekedy zbrklí a vyhodnotíš situácie dosť predčasne.
Navrhujem aby ťa admini kontrolovali, aby si si nahnal aktivitu, znalosti, pochopil ako tu to chodí.
Hlásenia mi nevadia, že nemáš, overíme si tvoje skúsenosti, máme pár dém na to určené.

Vyjadrím sa pozdejšie, či som za prijatie alebo nie.

Predovšetkým ti ale držím palce! A dúfam, že sa ti bude iba dobre páčiť.

Edit:

  • Huntedove vyjadrenie ma celkom odradilo, môžeš mi niečo ktomu povedať? Pokiaľ ťa o to môžem požiadať prosím.
1 Like

Ahoj , súhlasím s Nihilom…( na teamspeaku som ťa videl včera prvý krát , určite zlepši aktivitu + skús skladať gathre , svoje chovanie udržuj na správnej vlne atd…)
Vyjadrím sa potom , či ti dám ANO alebo NIE.

Prajem pekný zvyšok dňa , gl v žiadosti.

1 Like

Dnes jsme hráli gathery. :thinking:

  1. Nějaká ta základní gramatika ti chybí.
  2. Nechápu důvod, ale se “sweden” (a.a) jste se dnes hádali na gatheru a provokovali. (ty jsi začínal)
  3. “trollil” jsi, že nemáš mik a tím pádem jsi nedával info (to je drobnost, ale mohl jsi si to odpustit)
    “Nebudeme chodit kolem horké kaše.” Tato žádost asi nedopadne podle tvých představ. Jak jsem psal počkal bych pár měsíců (2-5). Tímto jsem bohužel PROTI
    (Pokud své “nedostatky” napravíš klidně budu v další žádosti pro)
    Přeji hezký zbytek dne.
1 Like

Ahoj,

čo som sa díval skrz tsko, prvýkrát si napojil 12.7 okolo pol 5 večer, potom si sa sem regnul a ihneď skúsil požiadať o práva, z mojej strany sa príliš náhliš. Taktiež som sa díval na tvoju aktivitu, kde si mutnutý v roomke a idlujú sa ti hodiny, no každý si môže odbehnúť. :smiley:

Bohužiaľ som PROTI, byť tebou tomu dám viac času, nech ťa ostatní včetne mňa lepšie spoznajú :slight_smile:

2 Likes

Som PROTI , keď už si si žiadal , tak ti malo dopnúť ako a čo ( vôbec sa mi nepáči tvoje správanie , príde mi že toho admína chceš len tak , na pobavenie)

1 Like

Ahoj, spoločne sme sa rozhodli momentálne ti ešte neudeliť práva.

Prečo si ich nedostal?

  • Momentálne si prejavil celkom malú aktivitu.

  • Máme pochybnosti, že by si podliehal zvanému “trolovaniu”.

  • Taktiež nereaguješ na reakcie adminov, čo by ma hlavne zaujímala odpoveď na hunteda, čo ťa ktomu viedlo.

  • A trošku mám aj podozrenie, že si neoveríš informácie a ideš ihneď na základe jednej výpovedi konať.


Čo sa týka žiadosti je pekná, vypísané podstatné informácie, ale nízky vek.

Požiadaj si o mesiac, dám ti šancu, či si doplníš mínusové body.

Uzatváram žiadosť.

1 Like