Žadiost o unban na ts

zdravím vás chcem vediet prečo mi dal Javal ban za urážanie ?? na 2 hod a teraz na 09:45:20 písal som niekomu niečo pokial ja viem nie :slight_smile: chcem vidiet vysvetlenie dík. aspoň dôkaz koho som urážal

Čau, javal ti dal ban na 2 hodiny, já ti ten ban prodloužil z důvodu, že jsi problémový hráč.

Ahoj, Markus děláš problémy nonstop, takže můžeš být rády, že ti dal jen 2. Čínan pak prodloužil, protože děláš problémy.

E: Midnight, tady se nemáš co vyjadřovat.

ale z jakeho dôvodu ?? chcem vidieť dôkaz dík inak to berem neprávom ban

Javal ti samozřejmě důkaz dodá, nyní na něj počkej a zatím už nic nepiš.

E: Admina jsem kontaktoval formou SZ na Ts a poprosil, aby se vyjádřil, než ban skončí.

a proč je to zakázene ?

Ahoj Markus.

Ak opätovne budeš úmyselne robiť napriek od tejto chvíli,ja osobne ti dám trvalý ban na TS.
Ber to ako požiadanie,aby si sa správal konečne slušne a neotravoval ľudí.
Popripadne môžem kontaktovať tvojich rodičov čo všetko robíš a zakážu ti kompletne internet.

Javal sa ti vyjadrí, pokiaľ si to všimne.

1 Like

mna by len zaujimalo čo som spravil že urážanie ja som nikoho neurážal s ničim bol som na tsku a to je všetko takže asi tak dík :slight_smile: atd a ak budem počut od mamky že ju budete kontaktovať tak si ma neprajte nič stým nemá spoločne mamka dík :))))))))))))) a nikoho neotravujem takže asi tak a ja mám až moc dobrých rodičov na čo by mi vypínali internet xDDDDDDDD

Proti.

Ja nechcem byť voči tebe nejaký zlý , je mi jasné že si malý a snaźíš sa o pozornosť , ale dobre vieš aké problemy si mal , a čo stále robíš. Môžeš naozaj byť rád že si ban dostal iba na 2 hodiny a nie viac , teraz k tomu prečo si ho dostal.
Bohužial už v konzoli nenajdem prvý nick , ale “<20:04:02> “Anitka pičinka”: jj”
Napojil si sa do roomky , začal si púšťať pesničky , keď som ti dal kick , tak si sa napojil zas pod iným menom , niečo v zmysle anitka pipinka alebo také niečo , nepamätám si to druhé , ale sám dobre vieš čo robíš. Ja osobne by som bol za dlhší ban , ale to už nech si vedenie rieši s tebou.
Čus

v akej konzoli ??? to som nebol ja ja mam iné meno keby dačo


Toto teda nie si ty?

Ten prvý som ja RD0 :slight_smile:

V tom prípade máš ban.