Eternity. žádost o UB ( vstup do gather sekcie ) + Stížnost

Abych vše uvedl na pravou míru, jsem jeden ze slabších hráčů na gatherech a s nikým jsem, až do včerejška, neměl problém. Hráli jsme klasický gather, na de_cobble, zabil jsem 2 hráče z camp. pozice (za ct), následně jsem umřel, ti hráči byli “Hapiik” & “nobody” napsal jsem “:D”, protože mi to samozřejmě přišlo vtipné, po té přišli urážky, že jsem sračka a mám dodat wargod (ze strany Hapiika, ke kterému se pak přidal zmiňovaný nobody), na to jsem hned upozornil Hunteda, pokud možno tak by to mohl potvrdit, po skončení gatheru, jsem byl nazván PíXou, což může nejspíš potvrdit admin “.w0” (Ale jelikož jsem to neunesl a nazval ho zpátky čurXkem, protože to už bylo moc, tak to neberu v potaz) když ho ale .w0 uklidnil, Hapiik mu vzkázal, cituji, “Já si můžu dělat co chci.” Teď abych se dostal k tomu nedodání wargodu, opravdu mi wargod nefunguje, klidně později dodám screen nebo důkazy (Teď nemůžu, mizím do práce, takže spíše k večeru), zkoušel jsem to hodněkrát na zahraničních serverech, tak jsem natáčel demo které je k dostání zde: http://leteckaposta.cz/803292100

Toto je zároveň i stížnost na hapiika:
3. Je prísne zakázané pýťať od hráča WG u ktorého nemáš podozrenie na cheat a robíš to z trucu

  1. Poškodzovať projekt PCWZONE.com hociakými spôsobmi - zneprístupňovať hráčom sa pripojit na server

<13:01:23> “Eternity.”: Kvůli tobě mám ban:)
<13:02:34> “Hapiik”: nemáš zač
<13:03:59> Chat partner has closed the conversation

(Byli semnou 2 admini v teamu a to .w0 a Kawari, takže opravdu chtěl jen wargod na truc.)

Vím, že jsem býval toxický hráč, což o mně může i třeba Inlove v klidu říct, ale snažím se být co nejméně toxický, bavit se a na oplátku dostanu takové zacházení?

Čau, pošli sem nějaké video / screen. Jak ti nefunguje wargod.

Dále chci požádat aby oba admini co byli u této situace taktéž se vyjádřili @w0wA a @Kawari

Presne pre toto som hovoril že blbosti ako Wargod pridávať , bude len problémy spôsobovať :smiley:

3 Likes

Zdravím, Insanity mi na steamu psal. Hapiik se chovat neumí a každého rád provokuje, ale to není důvod ho banovat kvůli 1-2 slovům. Po dodání důkazového materiálu můžeme něco řešit(stejně jakk jsem ti psal na steamu). K UB pokud dodáš důkaz(video nejlépe), že ti wargod nefunguje dáme ti UB(jako jsem ti psal na steamu).
Insanity mi psal na steamu ohledně toho wargodu + chování Hapiika. Na serveru byli 2 admini, takže jsem mu poradil ať se kdyžtak obrátí na ně a pokud by to neřešili ať se mi ještě ozve. Hapiik měl plné právo na wargod. Pokud přišly urážky měli to řešit přítomní admini.
Když dodáš důkazy můžeme to řešit.

E: K těm pravidlům co cituješ. Má právo na wargod a nevidim jak ti zabranuje se dostat na server.

Hapiik si normálne opýtal WARGOD, ktorý trebalo dodať. Bohužiaľ nestalo sa tak, takže prišiel ban.
Ak by sa na TS pri Gatheru malo banovať za každú nadávku a výmenu názoru, tak by sme hrali gather 2v2 a nie 5v5 lebo by mal každý ban za nadávky…Uvedomte si, že stále je to len Teamspeak kde sa hrajú hry a nie obchodné jednanie kde máš prísť v smokingu a dodržiavať všetky zásady slušného správania.

PS: Ak ti niekto povie, že si mužský pohlavný orgán a teba sa to dotkne a nevieš sa s tým vyrovnať tak doporučujem vyhľadať psychologickú poradňu.

1 Like

Na druhou stranu, když má on potřebu někomu psát “mužský pohlavní orgáne” můžou tu poradnu hledat společně:)

Súhlasim s @w0wA, je nesmierne zbytočne banovať jemne porušenie zakladnej ludskej slušnosti, pokiaľ by to ale vyvrcholilo k tomu že by tí ludia (hapiik a insanity) nadalej pokračovali nadavanim si do rodin a k trošku viac vulgárnejším nadávkam ako len k takýmo podpichovačkam tak určite by sme sa mohli o tom vôbec rozpravať (zahladať threat).
Keďže insanity nedodal wargod ktorý si Hapiik vyžiadal tak mal 100% opravnený ban, a insanity tebe som ešte aj hovoril aby si mi poslal tu chybu čo ti to píše ale nič mi od teba neprišla navyše som ti dal aj radu vypnuť anti-cheat. Každopadne žiadny dôkaz o tom že ti WG nešiel si mi neposlal a to predpokladam že ani (w0).

Myslim že nie je čo riešiť… Stači len poslať wg a potom sa môžeme rozpravať o UB.
Pekny deň.

3 Likes

Opravdu to bylo tím antivirusem E: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2039199

Ahoj Milan.

Dôkazový materiál:



Od hráča mi prišla sťažnosť. Odoslal mi dôkazový materiál, mojou povinnosťou v tej chvíli nebolo zisťovať a zahlcovať ťa enormnými množstvami spamu, keď si aj tak nebol na TS.
Z príslušnej situácie som nemohol vyhodnotiť, či sa jedná o truc, alebo o niečo iné v tom zmysle.
Vyriešil som iba sťažnosť od hráča.

To sa nemôže brať takto do slova:D, pokiaľ niekto podá na teba sťažnosť a vyrieši sa to banom:D.

Čo sa týka toho nadávania, je to iba 20 ročná hra a taktiež starší komunikačný kanál.
Hráči sa sem prídu zabaviť, chillovať, ukázať skill a príde mi to nepravdepodobné až smiešne ak by to mal niekto hardiť usilovne. Happik rád nadáva, je viac flegmatický, nie raz som to napísal, ale musím uznať, že vie byť aj normálny a správať sa fakt ukázkovo.
Riešiť 2-3 nadávky, nie len, že je to nereálne riešiť ale až smiešne…
Happik sa vždy správa k svojej “groupe” priateľskejšie a nie každý pochopí jeho “lamentovanie” niekedy.

Keby napíšeš a dodáš obsah, ktorý je zameraný na to, že ti to nejde, vstup ti ihneď povolím…


MacGyver to požadoval, ja som len dodržal vzájomnú dohodu…medzi nami, ale taktiež som toho názoru, že to momentálne nie je potrebné, keď už máme HLTV na servery a dá sa to lepšie zabezpečiť.
Určite by som o pár dní privítal konzultovanie, ohaľdom toho WG, len vo špeciálnych prípadoch pýtať a aj to len GA…


1 Like

Já tomu chápu, slyšel jsi jen jeho verzi a adminoval si, neudělal jsi nic zle. Jen je škoda že ti fakt neposlal všechny screeny https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1455177030600667005/358A37D509A6F825EEB66A5A99FE333B0EDE4959/

Je mi prostě líto že musí být takový vůči ostatním lidem které vůbec nezná, ještě k tomu využil takhle té situace, když očividně zapnutý nejsem.

Wargod jsem nakonec poslal, mám tam detected maximálně vlastní skiny hráčů aby byli lépe vidět, mohl bych tedy prosím dostat unban? Jelikož už jsem Wargod zprovoznil, tak není problém už vždy dodat.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1455177030600666444/0E3727EC1B57D77A2BD7261BF642E4C5D8EC0391/

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1455177030600665814/3FFE0A7C0F14CE70C79257424F1699CF7DC2F99F/

Přijde mi to jako strašný hienysmus, že to neřešil s adminy, kteří věděli, že mi wg nejde, ale jen s tebou, který u toho nebyl

Ahoj, na screenech co jsi poslal nevidím nic banovatelného. Hapiik bývá toxický vůči ostatním a nadává, ale tady se nedá nic z toho banovat. Pokud ho w0 uklidni po čas gatheru nevidím na tom nic špatně. Ban byl také vhodný.
WG jsi poslal a detekoval ti jen ty skiny, takže UB.
E: ok then, ale pokud chceš řešit jeho chování je potřeba i screen jeho nadávek :smiley: , ale pokud tam nebylo nic na rodinu a byli přítomní admini, tak by se stejně nebanovalo.

Ty screeny jsem tu teď hodil jen aby tam bylo vidět i to, jak jsem psal, že mi wg nefunguje a že když mi ho pomůže zprovoznit, tak mu ten Wargod klidně pošlu.

Což se nakonec taky stalo

Odstráň si tie modely najskôr prosím, považuje sa to ako cheat vcelku, keďže to je aj v multicheate ako " svietivosť" hráčov.
Zvýhodňuje ťa to nad ostatnými, kt. majú defaultné skiny.
Nepovažuje sa to ako “cheat”, ktorý je vážny ale odstráň si to prosím.

Ikonka pridelená opäť. Ban zrušený.

2 Likes

Pokiaľ podozrivý dodá validný dôkaz o nefunkčnosti WarGodu na jeho PC a teda nie je možnosť scannúť cheaty, WarGod dodať nemusí. (Ak by mal niekto problém so spustením WarGodu, či scanovaním, kľudne sa na mňa obráťte.) Pokiaľ o tejto skutočnosti vie predtým ako začne hrať, musí točiť demo.