Žiadosť o práva- TS by Pentoss

Informácie o sebe :

  • Pentoss / Martin / 19 / STEAM_0:0:96316030 / Pekný deň. Volám sa Martin, mám 19 rokov a vychodil som SOU T.Vansovej v Prievidzi ako Inštalatér(VKP). Momentálne som bez roboty a som dosť lenivý si ju nájsť :smiley: .Baví ma hrať basketbal, florbal, frisbee ale hlavne CSko a ostané počítačové hry. Milujem hudbu a hlavne poriadnu hudbu :crazy_face: Nezabudnem podotknúť že si veľmi rád zahulím #420

Hlásenia :

  • Iba raz som hlásil hráča ktorý mi posielal divné linky a to adminovi Hunted. Inak žiadne hlásenia zatiaľ “v zázname” nemám ale keby bolo niečo tak sa automaticky obrátim na admina.

História:

  • Žiadne bany, predtým non-steam, už pár rokov Steam hráč. Popritom všetkom som csko pravidelnejšie hrával v rokoch cca 2014-2017, potom som s tým sekol kvôli babe. No nakoniec som si aj tak našiel cestu ku zlatému dobrému hraniu cska a kecania s ľudmi na TS :innocent:

Skúsenosti :

  • Kedže som zatiaľ nikdy nikde nebol admin tak nemám čo priniesť zatiaľ ale po čase budem určite prejavovať svoje dovednosti.

Posledná žiadosť :

Žiadna nebola.

Vedľajšie informácie:

  • Trávim dosť času s ľudmi na TeamSpeaku a mám chuť pomáhať hráčom. Prinesie mi to veľa skúseností do života a nehanbím sa opýtať na každú somarinu, ktorá mi bude nejako nápomocná.
  • Beriem veci s humorom ale popritom vážne veci beriem s chladnou hlavou.

ne, neumíš se chovat + je nás hodně.

Hmmmmm…

Tak tu neviem , je pravda že dakedy ti uletí struna + si celkom výbušný
ale na druhú stranu si človek , s ktorým je zábava a vie zabaviť dakedy aj celu gather roomku , a poznám ťa celkom dlho , a viem že keď chceš byť normálny a slušný , tak sa dá s tebou riešiť mnoho vecí…

Myslím si že by som nechal žiadosť nechal otvorenú , a keď tak veľmi by tie práva chcel , tak by sa snažil čo najviac , a pokiaľ sa bude chovať jak hulvát , tak sa nemusíme baviť o právach…

k žiadosti svoje PRO alebo PROTI dám neskôr , keď chce tak nech sa ukáže. GL

Trávim s ním dosť času. Je to chalan, s ktorým sranda bude stále. To správanie je niekedy lepšie a niekedy horšie, no myslím si, že šancu by dostať mohol. Takže som zatiaľ PRO pokiaľ nespraví žiadnu blbosť. Tvoja výbušnosť je mi známa, no ja viem, že to je väčšia časť braná zo srandy, ako vážne.

Ahoj Pentoss !

Ako tu spomenul @jankrstitel1 si typ výbušnej povahy, avšak ovládať sa dokážeš, čo sa týka správania k hráčom na ts je na primeranej úrovni. Pár krát som videl, že si dokázal pomôcť hráčom na ts za to máš +, no však skús zapracovať na tomto :

  • skús sa vyjadrovať slušnejšie - bez nadávok
  • snaž sa byť viac kľudný - nenechaj sa zbytočne vyprovokovať
  • snaž sa byť viac zodpovedný

Celkovo, keď to zhrniem zatiaľ by som počkal aspoň pár týždňov, ako sa k tomu postavíš a zmeníš sa.

Je nás extrémne množštvo, bohužiaľ nemôžeme príjmať nových administrátorov.

Čau, tvoj názor vo všetkých žiadostiach má nulovú váhu.

Pre všetkých - reakcie bez uvedenie názoru / dôvodu sa nebudú považovať za platné.