Žiadosť o práva TS Admin - Kawari | Prijatý

Informácie o sebe : Serúús , Volám sa Peter
mam 17 , môj najpoužívanejší nick je Kawari .

Môj steam : https://steamcommunity.com/id/Secondthrillofmorbidity/

Hlásenia : Zatiaľ som sa nestretol so žiadnym kritickým prípadom ktorý by bolo treba nahlasiť,teda aspoň keď nebol admin alebo gather admin rovno na mieste aby to riešil.

História: Bolo to pred 5-6 rokmi kedy som mal naposledy ban za bunnyhop , ale mimo toho som v živote nebol zabanovaný a ani to nemám v pláne.

Skúsenosti : pokiaľ by som mal moje skúsenosti ohodnotiť na rozmedzí od 1 do 10. v tom prípade keby úplny profesional by bol 10, nachádzal by som sa niekde na 6-7.

Posledná žiadosť : Ešte som žiadnu neposlal.

Vedľajšie informácie: Myslím si že by som mohol byť dobrým kandidátom na post admina , keďže ich v momentálne situácii nie je moc veľa a určite by som tomuto serveru veľmi rad pomohol , som veľmi aktívny a rad by som tomuto serveru pomohol byť lepší ,bez menších komplikácii.
Veci riešim s chladnou hlavou a vždy si vypočujem každého názor a na základe toho reagujem na určite podnety spôsobené jednotlivcami.

S pozdravom Kawari

Kawariho poznám nejakú tú dobu , a nikdy som nevidel že by s ním bol niekde problém , aktívny je , nie je konfliktný , gathery hrá často. Nevidím dôvod prečo nie :slight_smile:

Za mňa ANO

2 Likes

Ahoj Peter.

Žiadosť obsahuje všetky prvky, ktoré sú potrebné, pekne si sa rozpísal, pôsobíš na mňa ako pokojný človek podľa písmeniek vždy, aktivita je okey, vidím ťa tam vždy, vyzeráš byť dominatný a cieľavedomý, ideš si za svojim.

Momentálne nemám čo dodať. Počkám si na vyjadrenie adminov, ako pôsobíš na nich, ako ťa poznajú, či ťa odporúčajú aké skúsenosti majú s tebou.

  • Aktivita +
  • Správanie/ pôsobenia/ vyjadrovanie + ( nezažil som ho moc nadávať )
  • Skúsenosti si preveríme na TS, potom. Keď niečo nebudeš vedieť, nič sa nedeje, vysvetlíme.

Aj napriek, ale aj vďaka tvojej histórii sa prikľáňam k prijatiu.

čau, neznám tě, takže nemůžu napsat jestli pro nebo proti. Jestli se za tebe admini zaručí, tak jsem klidně za “PRO”.

Kawariho taky tak nějak znám. Hravá gathery a je klidný, v pohodě se s ním dá pokecat a myslím že by byl schopný řešit problémy skvěle. Aktivitu má výbornou ale jelikož nejsem moc aktivní teď tak moc nevím ale jak čtu názory ostatních tak očividně jsi. Takže bych tě rád viděl mezi náma. jednoznačně PRO

Ahoj, z gatherů co hrajeme jsi klidný a nekonfliktní. Ten ban je hodně starý, takže ten do úvahy ani brát nebudeme. Souhlasím s ostatními a jsem PRO.

Ahoj , nie je to síce moja sekcia , ale kawariho poznám už pomerne dlho

  • Aktivita obrovská , snáď každý deň na Tsku
  • Veľmi kľudný človek , pôsobí na ľudí veľmi dobre
  • Kawari patrí medzi ľudí čo si ten post Admina zaslúžia

Takže chcem povedať že tu som jednoznačne PRO

GL v žiadosti :slight_smile:

Prijatý.