Žiadosť o práva - qwe | Odobraté práva

Nick v hře . q˘~

Nick na webu a ts3 . qwe

Steam (originální hru). https://steamcommunity.com/profiles/76561198879605308/

Bany jestli ANO za co . Ano ban jsem dostal zde na foru za trollení

Denní aktivita 8 Hodin

Proč zrovna vy : *Myslím si že jsem dobrý jak hráč tak člověk občas udělám nějakou kravinu ale tím co dělám pro ostatní si ji hnedka smažu.
Dokážu pomoct v situaci a také dokážu situaci vyřešit už jsem adminoval na hodně portálech a mám hodně zkušeností

*Nečo o sebe rozepište se bude to lepší pro vás : Zdar, jmenuji se Martin je mi 15 let ve volném čase hraji Counter - Strike 1.6. Mojím velkým koníčkem je florbal který hraji už 9 let a jsem v něm legenda jakože fakt dobrý. Nevím co by vás mohlo zajímat ale když už se mám rozepsat tak se tedy trošku rozepíšu. Moje nejoblíbenější jídlo je svíčková ale už docela přestává být spíše řízek ten je možná i lepší no co ja vím to je asi všechno co o mne potřebujete vědět v tuto chvíli.

Jestli máte zkušenost s GA : Ano jak už jsem psal tak už jsem adminoval a zkušeností mám dost

Děkuji za přečtení a vyjádření všech adminů.

Ahoj, pokud vím tak mezi žadostmi má být pauza 3měsíce cca? Pokud ti samozřejmě nedá dovolení někdo výše postavený.
Samozřejmě proti.

Ahoj Martin.
Toto je? zas:D

Prečo trolíš, keď dokážeš byť normálny, každý si potom dá na teba názor…
Historia ťa všade dobehne, taktiež v živote…

1 Like

Toto taktiež nechápem.
Žiadosť prenechávam ostatným adminom, ak ťa radi uvítajú, kľudne.

1 Like

Pri qwečkovi ťažko povedať či trollí alebo nie niekedy :smiley: , a ťažko povedať či aj toto berie seriózne, pokial by to reálne bral vážne , aktívny GA sa hodí stále. takźe ja to nechám na vás asi

1 Like

Ahoj mohl bych se zeptat proč jsi se takhle rozhodl ?

Dávam ti ÁNO.

Síce občas mi príde, že sa správaš ako ja ale budíž.

Aktivita +

Kamarátstvo +

Vek ±

Začni hrávať aj trošku viac gathre a bude to fajn

1 Like

Ahoj, samozřejmě můžeš…

  • První žádost byla troll a proto pochybuji, že jsi od takového chování dospěl.

  • Očividně na svůj věk nejsi dostatečně vyspělý.

  • Aktivitu očividně nějakou máš, ale nějak si tě nevybavuju hrát semnou. (asi má chyba)

Vyjmuto z podmínek pro žádost : Pokiaľ nespĺňaš z daných podmienok 1 požiadavku, neoplatí sa ti vytvárať nové vlákno, následne tvoja žiadosť bude uzatvorená a môžeš si znova požiadať o 3 mesiace.

E : Člověk za tak krátkou dobu nevyspěje… Samozřejmě, že je možné, že jsi se kapku změnil (viz. Sergei, který své chování vytáhl za nějakých 16dní). Také je samozřejmě možné, že jsme si nepsali a tak podobně, ale já jsem od toho, abych řešil stížnosti (Sergei mi hlásil, choval se a proto dostal mé PRO). Je mi líto, ale nemohu ti dát PRO s klidnou myslí, takže jsem bohužel PROTI

Ano takového chováni jsem dospěl

To rád slyším od někoho kdo semnou ani nepromluvil ani si semnou nenapsal tečku v chatu

Asi tvá chyba :slight_smile:

1 Like

E: Já jsem rád že tohle píšeš zrovna ty který mně semnou jak už jsem psal nepromluvil a nevíš kdo já jsem a jestli posuzuješ lidi jen kvůli jednomu trollu tak to budeš mít těžký život chlapče :slight_smile:

1 Like

Ahoj, touto konverzací jsi mi to jen potvrdil. Očividně nejsi dostatečně vyspělý, když tě rozhodí mé proti. A v podstatě stejně nesplňuješ 3měsíční odstup. Takže naše pro/proti jsou irelevantní. Také bych ocenil, aby mi nepsal “chlapče”.

<09:45:26> “qwe”: Fakt se divím že někdo jako ty mi napíše tohle k žádosti
<09:45:39> “qwe”: že nejsem vyspělý a další blbosti když ani nevíš kdo jsem
<09:47:13> “Hunted”: Ahoj já nepotřebuji extra vědět, kdo jsi po tom co předvádíš.
<09:47:19> “Hunted”: NAvíc touto pm mi to jen potvrzuješ
<09:47:40> “qwe”: Tak to jo
<09:47:54> “qwe”: zle mi je fakt že jo
<09:48:00> Chat partner has closed the conversation
<09:48:48> “Hunted”: To je mi líto pokud ti není dobře…
<09:48:58> “Hunted”: Zkus nějaké prášky.
<09:49:20> “qwe”: Tobě by se pár prášku hodilo
<09:49:22> “qwe”: na hlavu
<09:49:26> “qwe”:
<09:49:39> Chat partner has closed the conversation

Achjo zas nevím jestli tu jde o soukromý chat nebo o zadost. Ani jeden z vás není nějak zvlášť vyspělej. Neříkám že já sem, ale nejste schopný udržet ani jeden klidnou hlavu ale k žádosti. qwecka znam dýl jak všechny vas dohromady a je fajn. Je to takovej mladší sergei když chce tak se chovat umí takže já bych ho na triala určitě zkusil. Ale samozřejmě je to spíš na gather adminech
E : i kdyz svickovou já moc nemusim tak ještě nevim. Ale ten rizek fajn

3 Likes

Treba rozlišovať situácie a premýšľať krok dopredu.
Pokiaľ sa choval ako chuj niekedy dokým nemal práva - keďže nemal zodpovednosť.
Pokiaľ sa choval ukážkovo, keď už mal práva - keďže mal nadobudnutú zodpovednosť

Teraz, ak ho to po pár mesiacoch prejde a bude to troliť ako doteraz , čo sa potom spraví?
Ak chceš byť niekde admin, tvoje chovanie musí byť ukážkové,racionálne a priateľské.
Máš veľa nepriateľov taktiež.
Nie týždeň sekať dobrotu a povedať si tak požiadam… však týždeň prešiel ukázal som, že viem byť normálny … Vyriešené

https://forum.pcwzone.com/t/archive/221/75

  • stará žiadosť
    Netvrdím, že by si nebol dobrý admin,ale jednoducho si zober, vynadáš pár zamestnancom, správis si piču z firmy a o mesiac ideš požiadať o prácu, LEbo sekáš dobrotu, čo spraví majiteľ? …

Otázka,nikdy nikde si nedostal ban za cheaty,scripty?
(Nemám nič proti tebe)

1 Like

:DDDDDDDDD Hunted vysvetli mi prečo súdiš človeka podla jednej situácii o ktorej nič nevieš ?
keď už sa bavíme o tej vyspelosti tak ty si mu odôvodnil tvoje nie 3ma bodmi ktoré su prakticky irelevantné až na jeden ktorý poukazuje na to že si spravil srandu zo žiadosti par týždňov dozadu , takže mi chceš vlastne povedať že vyspelosť človeka sa určuje na tom ako vystupuje na internete? Podla mňa to iba nemáš trošku v hlave v poriadku , každý človek sa správa inak a každý človek roby chyby … pokiaľ viem tak zodpovednosť nemá nič spoločne s tým čo napišeš do žiadosti na internete , zodpovednosť robi z teba človeka a zodpovednosť zahŕňa tvoje základne puty a nie to čo napíšeš na internete :DDDD

Qwečka poznám dlho a viem že je to normálny chalan ktorý si rad robí srandu z ľudí je trošku detinský ale určite nie je nezodpovedný keby mal niesť to skoro bezvýznamne bremeno v jeho živote (byť adminom na virtuálnom portáli ) , podla mňa ma takú priemernú aktivitu a občasne sa dokáže chovať s chladnou hlavou , má svoje mínusy ale myslím že tie sa dajú prekúsnuť , som za Trial admina.

1 Like

Ano dostal před 3 roky od toho banu už jsem cheaty nezapl !

Aktívny si, hrávaš, nepoznám tvoje správanie v hre, čiže to posúdiť neviem, nehrávam často, taktiež či rozpoznáš cheaty. jediné tvoje mínus by som videl tvoj vek. No poznám ťa už dlhú dobu, všakže, takže vieme, že keď máš svoju partiu kamarátov, tak rád trollíš všelijak sa len dá :smiley: ale keď sa za teba zaručia chalani, ktorí ťa taktiež poznajú dlhšie, tak to môžme skúsiť… som za Triala :slight_smile:

1 Like

Tu jednoznačne súhlasím s Kawarim , teoreticky všetko čo som chcel napísať napísal on…

som za Triala

1 Like

Qwéčka poznám už dlhšie a viem že sa vie správať normálne, občas síce má svoje obdobia ale nemyslí to zle. Myslím že svoje správanie zmenil k lepšiemu a som ZA triala. :hugs:

+ Správanie
+ Pohodový človek
+ Snaha

1 Like

Warp mi psal, jestli bych se někde nevyjádřil. Takže vyjádření:

Nevím, co tu předtím prováděl, ale každopádně je to mladý kluk, takže občas ulítne. Měl jsem to také tak. Hrál jsem s ním pár gatherů a chování bez problémů. Vždycky se to může sebrat, kdyby ,práva" stouply do hlavy. Nemám tedy problém, aby měl toho admina.

1 Like

Prijatý.

1 Like