Žiadosť o práva na Teamspeak :)

Zdravím admin team :slight_smile:

Týmto by som si chcel požiadať o práva na Teamspeak.

Hlásenia

  • List item nestretol som sa zatial s ničím, kto by robil bordel

Skúsenosti

  • List item Robil som admina na inom portále TS a na tomto portále som ešte nebol admin.

Steam:

Info o mne:

Volám sa Janči. Mám 22 rokov a som z okolia Trnavy. som pracovne zaneprázdený, takže ked mám voľno v práci, tak pridem na TS podebatovať, zahrať dáke hry atd. Moje koníčky je šport napríklad futbal alebo cez zimu rád behám, rád aj cestujem po okolí prípadne do zahraničia a rád tak spoznávam svet. Moje mínus je asi to, že malokedy vybuchnem ale je to dosť minimálne a dokážem sa kontrolovať. Inak si snažím s každým vychádzať a výjsť si v ústretý. :relieved:

Dakujem za vaše vyjadrenia plusy ale aj mínusy. :innocent:

Ahoj, tiež Ťa zdravím janci!

Začnem asi tým, že Ťa nepoznám. Respektíve tým, že som Ťa nikdy osobne na TS nepostrehol.
Nie som boh, že vidím všetko, tak som sa spýtal svojich kolegov.
- Som ZHROZENÝ, aké NEGATÍVNE reakcie som dostal.
+ Vek

Robil som admina na inom portále TS

- Jedna babka povedala
Chýba mi meno portálu, toto je tak všeobecné a navyše to môže povedať hocikto.

+ Pekná žiadosť
Myslím sekcia Informácie o mne, málokto sa rozkecá

som pracovne zaneprázdený

- Málo času
Teším sa, že v tomto čase korony máš prácu, keďže veľa ľudí skončilo na úrade práce. Ale mne skoro OČI vypadli, keď som to videl v žiadosti. Cením si úprimnosť, ale keď mám málo času a prídem si sem tam zahrať a pokecať, nebudem žiadať na občasné práva.

- Toto je trošku interné, ale dosť dôležité. Momentálne je stav TS adminov dostačujúci a aj pekne aktívny. Momentálne nepotrebujeme do teamu nového TS parťáka.

Ďakujeme za prejavený záujem, ale momentálne NIE
Buď zdravý, a dúfam, že budem mať šancu ťa viac spoznať.

  • AHOJ!

Cheatoval si? poprípade kedy naposledy.

Jasné, dakujem za názor, aspoň aspoň som to skúsil si požiadať a snažil som sa aj na tej žiadosti záležať, preto som sa tak aj rozpísal. napríklad, keď by som dostal šancu, tak by som s ňou naložil čo najlepšie.

tak by som sem chodil vždy po práci alebo pred prácou a aj víkendy.

Aj ja ďakujem za tvoj prejavený názor, čo mňa môže posunúť vpred a pokial chodíš na ts, možme aj občas pokecať :raising_hand_man:

pro

oke, vďaka za odpoveď. Nepríde mi zrovna v pohode sa učiť rozoznávať cheaty skrz toho, že ich používaš proti iným hráčom, aby si im znepríjemnil hranie. pokračuj v hraní čestne, správať sa a nevyvolávať konflikty, neprovokovať, skús to o pár mesiacov. Proti