Žiadosť o GA | Zamietnuté

Vzorová žiadosť o práva
Informácie o sebe : Sergei, Samuel, 19, STEAM_0:1:500920303, https://steamcommunity.com/profiles/76561198962106335

Hlásenia : Nikdy nikomu som nič nenahlásil nie som snitch.
Srandujem, tak občas by sa niečo našlo keď som písal pár adminom čo sa deje atď.

História: 1 ban na rumunskom serveri, kde mi dali ban za cheating a to som absolútne nechápal, že prečo.

Skúsenosti : Skúsenosti mám snáď so všetkým, pár krát som to už robil čiže problém by nemal byť s ničím.

Posledná žiadosť : Poslednú žiadosť nemám, pretože táto je moja prvá.

Vedľajšie informácie: Pretože som frajer. Ale nie, určite by som si rád “zahral” post admina, pretože som veľmi kľudný človek a veci ako správanie a tak je dôležité riešiť s chladnou hlavou.

Takže, sergeie znám dlouho a je to jeden z nejaktivnějších hráčů na tsku i v gather sekci. Furt mi píše ať jdu hrát a snaží se skládat. To by bylo fajn. Taky + je že je komunikativní. A jsme u toho. To že je hodně komunikativní je i tak trošku jeho -. Občas řekne věci co by člověk nečekal takže z týhle strany si nejsem úplně jistej. Zatím se přikláním k PRO ale svoje definitivní rozhodnutí napíšu později

1 Like

Ďakujem bro

Ehh, No ako začať :smiley:
Asi kaźdý kto pozná sergeia vie , že dokáže byť velmi svojský , ale na druhú stranu je naozaj aktívny, dokáže pobaviť celú roomku niekedy :smiley: a skladá často gathery. A keď sa mu povie aby sa správal , tak vie byť aj humánny. Takže ja by som mu dal Ano , na skúšku a uvidí sa či sa dokáže správať ako Admin.

1 Like

dik moc)

Vcera som mal moznost ho stretnut na gatheri a uprimne mi stacilo aby otvoril pusu zopar krat aby som si spravil nazor… zbytocne konfliktny a proste typ hraca na ktoreho treba admina a nie aby nim bol on.

Navyse toto asi hovori za vsetko… https://www.youtube.com/watch?v=6bLE-EogBuo

3 Likes

dík bro

Ahoj, (žádost už je asi potopená, ale stejně bych se chtěl vyjádřit.)
Na ts tě vidím skoro každý den, gathery hraješ taky skoro furt, když se skládá a snažíš se skládat.
Potom je tu to chování a toxicita… Já když s tebou hraju a přeháníš řeknu ti ať se uklidníš a většinou to tak i je. Původně jsem chtěl navrhnout, aby se počkalo měsíc, jak se budeš chovat a potom by se ti popřípadně hodil trial. Potom je tu ta nahrávka tvého chování. Můžeme to, ale taky nemusíme brát do úvahy… Bylo to 2roky zpět a na jiném Ts3. Já osobně si myslím, že šance by se ti dát mohla a myslím si, že se dokážeš chovat i normálně. Sranda je sranda, ale hráčům i vadí tvá “toxicita”.
Nahrávku jsem si pustil a 20s stačí.
Já jsem pro to, aby se ti šance dala. Počkal bych měsíc jestli se dokážeš chovat jako “člověk” a pak by se ti mohl dát trial gather admin. Pokud bys své chování potom vrátil do klasiky práva se mohou odebrat vždy.
Ovšem jsem jen řadový GA a můj názor tě asi nijak nezachrání.
Takže na závěr… měsíc počkat zda se dokážeš chovat jako admin a pak bych zkusil triala.

Čau , takže nejak tak…

  • Aktivita ( vidím ťa na TS3 každý deň , gathery skladáš)
  • Žiadosť celkom pekná , síce krátka ale to je maličkosť.
  • Chovanie ( dakedy ti ujde slovník , je pravda že máš celkom ostrú povahu…)

btw : Dneška som si všimol že si sa krotil , jak si založil žiadosť tak mi príde že vieš o čo ide + ak ti už naozaj ide o ten post admina , tak určite vieš aj ty aj ja , že budeš sa chovať tak jak máš :sunglasses:

Dávam ti ANO , pretože ti verím že to chovanie napravíš , pokiaľ si to teda nepokazíš.

GL v žiadosti :slight_smile:

proti, neumíš se chovat. Pokud ukážeš že se dokážeš změnit, tak ti klidně v příští žádost dám “PRO”

Súhlasím , ale to je presne o čom som písal ja , je náladový , ale pokial ide o niečo zásadné , tak sa dokáže správať v celku normálne. A hento je predsa len 2 roky stará nahrávka , to mi už príde ako strašná minulosť takéto niečo.

Dík borci <3

MacGyver ešte by som napísal, že ideš vyťahovať 2 ročné nezmysli, ktoré sa stali. Áno, beriem to, čo sa stalo, stalo sa. Nehovorím, že som najslušnejší ale čo už. Keď už som hral včera s tebou tak ako majiteľ by si mal ísť príkladom a nie nám nadávať, že sme neviem čo len kvôli blbému rushu. Zamysli sa.

Ahoj sergei.

Žiadosť napísaná podľa vzoru, aktivita veľmi dobrá, čo sa týka samotnej historii a prezentovanie samého seba zas nie je moc svetlé.

To video je celkom dramatické až vtipné. Neviem či si mal vypité, sranda musí byť ale toto mi zas príde choré jačať do micku aby si zaujal / bol vtipný:D.

Každopádne snažím sa spolupracovať s kotelnou a pravdepodobne sa to aj podarí.
Samotný pohľad na človeka ako admina je veľmi dôležitý, jeho prístup má byť dominantný, ukážkový, racionálny, u teba som si vždy všimol, že si robíš zo všetkého srandu, je to iba hra a komunikačný kanál ale stále platia etické a morálne pravidlá / ustanovenia u ktorých je kľúčové sa tak chovať.

Nejdem sa momentálne vyjadrovať, chcel som vystihnúť všetky dôležité body momentálne iba.


Zhrniem to

  • Aktivita okey +

  • Skladanie okey +

  • Správanie, vyjadrovanie záleží zas čisto na tvojej nálade. -+

  • Reakcia sú dosť skoré +

  • Hlásenia/ skúsenosti si overíme


Skús sa nejako chovať momentálne dominantnejšie, používať čím menej vulgarizmov smerované na hráčov - teda na 0lovú úroveň.

Táto žiadosť bude čisto posúdená na základe vyjadrovaní adminov. Pokiaľ to bude 50 na 50 dohodneme sa s vedením.

1 Like

Ďakujem. Momentálne sa držím a hráčom nenadávam. :smiley: Nadávam si len tak do vzduchu :smiley:

Za mna aktivita super, treba sa naucit miernit privelmi halasne negativne prejavy.
Za mna podporujem aby sa mu dal na skusku trial, treba tu aktivnych hracov a pre Sergeja to bude moznost ukazat aj zodpovednu stranku svojej povahy.

Po nedavnej komunikacii na TSku som si len utvrdil ze je i trocha zakomplexovany… ked uz viem o svojich chybach, tak na nich zapracujem ak chcem nieco dosiahnut. Uprimne som sa do rozhodnutia miesat nechcel - len som napisal svoj nazor. Mohol si dostat triala ak by si mal sklopene usi. Ludia ti tu napisali co mas zmenit a ak by sa tak stalo, ostal by ti. Lenze mas za potrebu nieco niekomu furt dokazovat/obhajovat a to mi vobec neznaci, ze by si mal v plane svoje chovanie zmenit…