Žiadosť o GA Venček

Základné informácie
Volám sa Samuel, mám 18 rokov, som zo Slovenska, Prešovský kraj
Hrávam pod menom Kakaový venček

Hlásenia
Hlásenie som neposielal, kedže som nemal dôvod, no myslím si, že by som si s daným hráčom vedel poradiť.

História
Už od mojich 10-tich rokov som hrával CS 1.6 na portály csko.cz. Samozrejme ja, ako “skúsený profík” som si cheaty a podobné srandy nikdy do počítača nevedel stiahnuť, čo znamená, že som ich ani nikdy nepoužíval. Najstrašnejšie som bol zabanovaný za bugovanie zbraní a podobne srandy na serveroch Jailbreak. Následne som zmenil svoje “priority” a CS:GO mi bolo sympatickejšie ako všetko ostatné, ktoré som aj niekoľko rokov hrával, no po určitej dobe som sa znova vrátil k mojej srdcovej záležitosti a tá je CS 1.6.

Skúsenosti
Som dlhoročným hráčom cska a myslím si, že hráča, čo používa cheaty rozoznám. Sám som sa zúčastnil, tak ako hráč, rovnako aj ako dozor na rôznych turnajoch v CSGO.

Posledná žiadosť :
Toto je moja prvá žiadosť.

Vedľajšie informácie:
Študujem Strednú priemyselnú školu Stavebnú v Prešove. Mám obrovské záľuby v navrhovaní interiéru a celkovo projektov. Vo voľnom čase trávim čas na csku alebo zavretý v izbe na seriáloch. :smiley:
Som človek, čo vyžaruje empatiou, všetky problémy sa snažím riešiť rozvážne a v pokoji, no aj ja som len človek a mám svoje muchy. Nadávky, urážky a pod. vôbec nemám rád. Ak je to v zápale hry alebo kamarátske podpichovanie, tak to pochopiť viem, no zástanca toho vôbec nie som.

Ahoj, Kebyze chodis o 50 metrov vedla na Elektrotechnicku, tak Ti dam rovno Head Admina :wink: ale, kedze Ta viac bavi mechanika ako elektrika, tak pockaj si na vyjadrenie niekoho z @admins.

4 Likes

Ahoj,

  • obrovská aktivita na Gather
  • správanie na dobrej úrovni, nevidel som žiadne konflikty, hádky
  • nápomocný, rýchlo sa učí
  • global na CSGO - vie čítať hru

Pro

1 Like

pro

1 Like

I když na GO sekci na TSku se toho moc neděje, tak bych byl rád, kdyby se nabral někdo další, kdo by tam dotáhl lidi jak na 1.6 gather tak i na GO sekci.

Jsem pro

1 Like

Čo môžem očakávať od teba keď ťa príjmeme?
Adminovanie, zháňanie hráčov? popíš mi to prosím

1 Like

Som za.

1 Like

Kedže som sa zúčastnil na väčšine gathrov za poslednú dobu, tak by som rád pomohol GA nielen s adminovaním ale aj so zháňaním hráčov. Som schopný zháňať ľudí na CS 1.6 a rovnako aj na CS:GO. V CS 1.6 by ste predovšetkým mohli očakávať moju snahu adminovania a dávania pozor na hráčov, aby sa nepodvádzalo a neboli problémy. Naopak v CS:GO by som aj pár hráčov zohnať vedel, no neviem to povedať na 100%, takže nechcem dávať sľuby, ktoré by sa mi ťažko splnili.

Vhodný kandidát na GA , nič viac netreba dodať…

PRO

1 Like

Treba hlavne dačo nové vyhľadať na počet userov máme zbytočne veľa adminov.
No skúsime to, nech sa ti páči u nás. :smiley:

Práva ti pridelia Head Admini.

1 Like