Žiadosť o GA TERMINATOR | Prijatý

Informácie o mne :
Dominik, 15 rokov, Slovensko, TN kraj STEAM_0:1:161490441 https://steamcommunity.com/profiles/76561198283246611

Hlásenia :
Zatiaľ som nemal za potrebu hlásiť niekoho, ak bol náhodou problém s hráčom dokázal som si ho sám vybaviť bez prítomnosti admina.

História :
Momentálne hrám na portály csko.cz, kedysi som hrával aj GS len ma tento portál moc neoslovil. Mám pár banov z rokov 2011-2012 keď som ešte len začínal hrávať tzv. "nové módy ako sú TTT atď. nič zvláštneho - hodinové bany (prečítaj si pravidla).

Skúsenosti :
Skúsenosti mám len základné klasické príkazy, čo sa týka cheatingu, môžem povedať, že cheat ako tak viem rozoznať, nejaké demá som dával aj na csko.cz kde boli úspešne hráči potrestaný permanentným banom

Posledná žiadosť :
Toto je moja prvá žiadosť :slight_smile:

Vedľajšie informácie :
Ahoj volám sa Dominik ako ste sa mohli dočítať hore, myslím si že som adekvátny žiadateľ na post admina. Chcel by som sa stať adminom kvôli tomu, že viacero môjho voľného času trávim práve na tomto TS a hrám rád gathery pod nickom “TERMINATOR”.

Čo sa týka mňa som trpezlivá, kľudná osoba a snažím sa riešiť veci s chladnou hlavou (pokiaľ už ide do extrému samozrejme viem sa naštvať), čo sa týka nadávok, urážania, vyhrážania toto vôbec NEPODPORUJEM, ale aj mne sa občas stane, že mi to nejaké slovíčko proste ujde.

Okrem hrania CS 1.6 a iných hier sa venujem športu konkrétne Hokejbalu, ktorý hrávam 4 roky.

Pro

Je to krásne, ako tie deti rastú.
Len nedávno si so mnou oslavoval moje prijatie do AT a teraz už žiadaš o vlastné práva.

Som zásadne proti žiadostiam, kde uchádzači dostali “čerstvý” občiansky preukaz. Neber to osobne, vek 15 je dosť divoký, hormonálne výkyvy, náladosť a prudké zmeny správania. Tieto vlastnosti však chvalabohu u teba NIE SÚ.

+Jeho denná aktivita je vďaka distančnej výučbe takmer od rána do večera
+ Vyspelosť
+ Ovláda pravidlá
+ Je to moja sekretárka
+ Chápavý, je ako z gumy - vieme si ho formovať tak ako potrebujeme

[ Poznámka pre teba Dominik, je to tvoja príležitosť, keď ju pose*ieš, si mrtvý. ]
P. S - Trávi so mnou väčšinu času online - dohliadnem na neho.

Dávam PRO

jo, dám na Adriana

Pro

Skúsime to
Prijatý

( zajtra ti dám práva )