Žiadosť o GA - jakub| Zamietnuté

Informácie o sebe : (Džejkop, Jakub, 14, STEAM_0:1:441346927, https://steamcommunity.com/profiles/76561198842959583/

Hlásenia : Keď sa našlo niečo čo je už cez čiaru tak som napísal adminom.

História: Keď som bol na nejakých rumúnskych serveroch čo som tryhardil top 1 tak som asi na 2-3 serveroch dostal ban za cheating (bol som čistý) a asi 1-2 roky som čistý. (na ns, a na steame som čistý).

Skúsenosti : Viem riešiť veci s chladnou hlavou a viem pomôcť keď treba.

Posledná žiadosť : Poslednú žiadosť nemám, pretože táto je prvá.

Vedľajšie informácie: Myslím si že by som mohol dostať admina pretože som kľudný človek a viem riešiť veci s chladnou hlavou.

Ďakujem za prečítanie s pozdravom Jakub :slight_smile:

A jak sú nejaké gramatické chyby tak sa ospravedlňujem.

Nooo

  • Aktivita je pohode , stým problém nemám
  • Vek je síce nízky , ale v dnešnej dobe sú už aj ľudia v tvojom veku viac VYSPELÍ než dospelí ľudia , vôbec mi nevadí že máš 14…
  • Správanie je také aké je , určití hráči mali s tebou problémy + dakedy som ťa postrehol že ti ušiel slovník v chate…

Lepšie si ťa vybavím v určitých veciach , potom to všetko zhrniem
Vyjadrím sa potom , či ti dám ANO alebo Nie
Prajem pekný zvyšok dňa , GL v žiadosti :slight_smile:

S hráčem jsem dneska hrál v podstatě celý den gathery. Chování bez problémů (narážky řešil s chladnou hlavou). Jak jsem psal ke qwéčkovi, vždycky se ty ,práva" mohou sebrat.

Ahoj

  • (-) Aktivita - Na gatherech tě moc nevidím proto máš u aktivity.

  • (±) Věk - O věk zde moc nejde spíše o to chování a to na tvé straně dobré není.

  • (-) Chování - Už jsem s tebou hrál a choval ses zle jak k adminům taktéž i k hráčům proto máš.

  • (-) Zkušenosti - Ke zkušenostem jsi nám nic nenapsal to že víš řešit věci s klidnou hlavou není zkušenost.

PROTI

Nič proti ale myslím si, že v určitých bodoch klameš.

Jakub poznám ťa síce krátko ale ešte som sa nestretol so žiadným problémom voči tebe.

Aktivita je taká že dá sa no tu by som ti dal také + -

Tvoje správanie sa mi páči, pretože nie si žiadný výbušný magor.

AKO ZA TRIALA BY SOM ŤA BRAL A CHCEL BY SOM VIDIEŤ AKO BY SI RIEŠIL PROBLÉMY PRÁVE TY.

ZA MŇA ÁNO.

qwecko a k tej aktivite… ked tu si neni celý deň tak asi nevieš ale ja som tu každý deň aspoň na 3-4 gatheroch len pod iným nickom väčšinou

Skús nemeniť nicky , hraj pod jedným

1 Like

som kľudný človek a viem riešiť veci s chladnou hlavou.
Napíše to jeden človek a zrazu to má každý v žiadosti, u teba je to dokonca dvakrát, zbytočne.

To je len maličkosť, ale bohužiaľ už je adminov veľa a musím to zamietnúť,
v najbližšej dobe sa budú admini len vyhadzovať, nie príjmať.

Ospravedlňujem sa ti, že si nebol informovaný dopredu.

PS: Naučte sa vytvárať témy do správnych kategórii! (Tentokrát som to presunul ja)