Žiadosť o GA - hoe| Odobraté

Informácie o sebe:

Hlásenia:
V mojej prítomnosti sa nenaskytla situácia, kedy by bolo nutné niekoho nahlasovať.

História:
V minulosti som hrával na viacerých portáloch aktívne gathere. Kvôli tomu ako som hral, si na mňa niekoľko ľudí urobilo názor, že “cheatujem” a podobne. To ale nikdy nebolo doložené/dosvedčené hodnotnými dôkazmi.

Skúsenosti:
Pôsobil som na niekoľkých portáloch ako admin, aj gather admin.

Dodatočné informácie:
Som kľudný človek a riešim problémy s chladnou hlavou. Gathere hrávam aktívne každý deň a chcel by som pomôcť hráčom s ich problémami.

Z mojej strany všetko, peace. image

Za mňa

URČITE ÁNO.

  • AKTIVITA

  • CHEATING

  • MÁM HO RÁD

  • VIE POMAHÁŤ

  • DLHÉ VLASY

Čau, nevim no… Dost mi vadí, že máš trvalý ban na wargodu. Jinak, proti tobě jiného nic nemám.

Ten ban je kvôli tomu, že tam máš určitý počet na scanovanie

@maxipes no i tak… Mi to vadí, protože když ho po něm někdo bude chtít, tak mu ho prostě nedá z důvodu toho banu… Bylo by lepší, kdyby si požádal o unban na tom wargodu…

Kvôli tomu točim každý gather demo :smiley:

Wtf? Jak ti to môže vadiť, keď je to tak nastavené. To preprogramuj… :smiley:

1 Like

WarGod unban je spoplatnený, a free unban je dovolený len v prípade, že neporušil ich “TOS”.

Vieš mi povedať tvoje herné mená pod akými si pôsobil inde?

Za mňa Ano , je aktívny a ma rad jednorožcov , ale nie tak poznam ho dlho nie je to výbušny typ , a myslim že by sa hodil do teamu :))

Napr. “LuKyyy^” , “400kg” , “LuKyyy544544” apod.

Ešte ťa trošku budem otravovať, prepáč.

Kde všade si pôsobil ako admin?

Potvrdzuješ mi, že si nikdy nikde nedostal ban za cheaty?

  1. Už ten portál neexistuje, ale “Fastgame.sk, hellzone.eu …”

  2. Dostal som asi pred cca rokom tu, ale potom som dostal UnBan kvôli nulovým dôkazom.

U mě máš tedy “ANO”

Čau Lukáš

  • Aktivitu máš obrovskú , čo je fajn…-
  • To že si mal problémy v minulosti , že ľudia ťa považovali za cheatera , by som nebral nijak( pokiaľ naozaj sa nenájde žiadna špina v prítomnosti , tak máš za PRO)
  • Trošku by som obmedzil ten “FULLTRYHARD” , nie vždy sa môže dariť , dakedy ti ujde slovko na spoluhráčov a celkovo

Tak ak sa nenájde žiadna špina na teba v prítomnosti , som v kľude za PRO na pomoc v A-teame.

GL v žiadosti , pekný zvyšok dňa :slight_smile:

Keďže admini majú pozitívne názory, prijatý.