Žádost o TS ADMINA - zyx

Informácie o sebe :

  • Nick, meno, vek, sid, link na steamprofil a podobne…
    dAREALZYX, zyx2g
    Lukáš 20
    STEAM_0:1:2427707, STEAM_0:0:73257139, STEAM_0:1:70160773
    https://steamcommunity.com/id/dAREALZYX/
    Hlásenia :
    Občas jsem nějaký problém hlásil adminovi InLove, na tsku většinou problémy moc nejsou, většinou to byla jen nějaká demence atd. Takže nic moc

História:

Tak tady jsem asi žádný ban neměl takže nevím, historie je velká kdo mě zná tak ví nebudu to tu rozepisovat :smiley: Je to na dlouhé čtení.
Gathery hraju cca od roku 2012

Skúsenosti :

Zkušenosti mám docela velké co se týče cheatingu, dokážu rozpoznat daný cheat a o co se jedná od jump cheaty po aim cheaty atd.

Vedľajšie informácie:

  • Myslíš si, že si adekvátny žiadateľ na post admina? Prečo akurát ty by si mal dostať admina? Myslím si že jsem adekvátní žadatel, budu se snažit udržovat pořádek a pokud to s někým nepůjde tak si dá pauzu na pár hodin/dní nebo dokonce roků :----)
  • Aký si typ človeka, Ako vieš riešiť veci ? Jsem taky akorát ale věci dokážu řešit s úsměvem na tváři.
1 Like

Ale hej, v pohode týpek, vyzná sa, bude prínosom. som ZA.

1 Like

Pro
chová se jak má, aktivitu má taky na zkoušku proč ne.

1 Like

PRO

poznám zyxa už dlhšiu dobu , kvalitný hráč a zatial som nepostrehol nič zlé.

1 Like

Pro
Nikdy som s ním nemal problém, fajn hráč.

1 Like

Zyx je v pohode hrac, som za. Len jedna drobna namietka(nie proti nemu), asi by nam bolo treba viacej GA adminov ako adminov TSka. Zyx nechces byt radsej GA adminom?

1 Like

Hele, já už gathery nějak extra nehraju, když mě někdo zavolá proč ne když jsem zrovna na PC ale vůbec jako lidi z 1.6 na steamu co hrajou aktivně gathery nemám takže bych to moc neskládal, spíš se příkláním k tomu řešit ty problémy ohledně toho TSka ale jako je mi to jedno klidně bych šel i do gather sekce ale jak říkám pro mě je lepší být spíš jen čiště admin toho TS

Přijat