Žádost o TS ADMIN by felix

Ahoj jmenuju se Štěpán, bydlim nedaleko Prahy, za praci delam ve fabrice na foliovacim a kompletovacim stroji kdyz je cas venuju se chytanim ryb, posezeni s prateli nebo na nejakou drunk akci :smiley: rad se zasmaju a pokecam o necem normalnim

Hlásenia

  • Na tomto TS jsem hlasil ze se jednalo ddos na moji ip adressu hlasil jsem to osobne MacGyver, kdyz nahlasuji nejaky problem jdu rovnou za adminem na ts, ne kazdy muze hned byt aktivni na forum tak mi prijde jit rovnou na ts rychlejsi vec nez to nekam rozepisovat a cekat par dni

História:

  • Csko jsem poprve zapnul v roce 2006 na nonsteamu na zakladce :smiley: a nasledne doma :smiley: ale na steam jsem se pripojil v nejakem roce 2012 a hraju csko do ted, je to pro me nostalgie a historicka hra ktera neni rozbita i kdyz uz tady neni ta aktivni komunita lidi co kdy si byvala :slight_smile:

  • zaznamy v BA nemam

  • par mesicu jsem ucinkoval jako GA na portale surmi a dalsich TS na kterych uz se dneska nehraje nebo uz to opadlo

Skúsenosti :

  • Jednou jsem si udelal jen tak TS server a snazil jsem se tam upravovat prava na dane permisi ale moc mi to neslo tak pokud bude moznost tak kdo tomu rozumi jen aby mi ujasnil par veci jinak vse okolo TS serveru zvladam

  • Server FTP

  • delal jsem hodne kdysi do cskovych serveru pluginy a tak ale nevim jestli bych to ted po par letech zvladnul znova ozivit :smiley:

Posledná žiadosť :

  • zadna nebyla

Vedľajšie informácie:

  • nikam jinam na ts nechodim hrat protoze dead 1.6 ale kdyz je cas a nejsem v praci nebo tak si rad prijdu zaklikat a vypraskat lidi :smiley:

  • Svuj nazor povim durazne ale ne kazdy snim musi souhlasit prijmu aj jiny nazor od lidi jak to vidi a jak by to treba mohlo byt :slight_smile:

  • Muj nazor je takovy ze by nemeli delat admina lidi 15+ ale starsi lidi co uz se umi chovat a nerikaji kraviny

  • Jsem takovy clovek ze si pomalu delam ze vseho srandu, ale kdyz dojde na nejakou vaznou vec tak se nad tim jasne zamyslim a vyresim to s chladnou hlavou a bez jakych kolik nadavej ci urazek

EDIT: mel jsem tam chyby v zadosti :joy::joy:

1 Like

Ahoj, poznám felixa,
je to dobrý hráč, na gather ho stretávam často a dá sa s ním komunikovať - správanie fajn.
Ak na teba nikto nič nebude mať som PRO
A taká otázka na teba, pýtaš si teda práva o TS admina alebo GA ?:smiley:

Žádá o TS admin (název), TS admin jsem jediný + 3 HA.
Jediné u čeho jsem byl pro byl Omacka, protože se jednalo o nahození práv zpět(proti by Honza).
Aktivita nevim, chování si pár lidí stěžovalo(z gatheru).
Žádost buď locknout teď a požádat později(kvůli aktivitě a aby se s tebou “seznámil” AT), nebo nechat otevřenou déle a počkat.

V AT jsou jen lidi 15+, ale asi si to myslel obráceně, že pod 15. Tvůj názor ti nikdo nebere a máš na něj právo.

E: Já to nemyslel nijak zle. Felixe znám dýl i z jiných TS, ale tu po delší pauze hraje 2-3týdny a nikdo z AT o něm nemá moc pojem. Žádost jediná hezká no. Vzhledem k tomu, že žádá o TS a ne GA. Zkusit se to může no, ale TS admini jsou zbyteční už. Takže nejsem ani proti ani pro.

Ahoj termi :smiley: na TEAMSPEAK ADMINA

Ahoj,

V poslednej dobe mám toho dosť, čiže nie som najvzornejší aktivitou a mohlo mi zopár vecí uniknúť, ale teba som na serveri NIKDY nevidel.
Môže byť, že som si ta nevšimol kvôli pár dňovej vyťaženosti, ale predtým si tam nikdy nebol, čiže mi z toho vyplýva, že si u nás ,nový" - (ak sa mýlim, prepáč).

Ale čo čítam, nepoznajú Ťa ani moji kolegovia.

Zatial to nechajme otvorené, budeme sledovať tvoju aktivitu a správanie.

Momentálne aj tak máme ale dosť TS Adminov, hoci je oficialne je to len Hunted, ale sme traja HA - a navyse nasu pracu v pripade nudze vedia vykonat nasu robotu aj gather admini a nemáme tolko hráčov.
Vyjnimku mozme udelit napriklad ked pomozes zohnat novych ludi do komunity.

Uvidime neskor.

Chalan mi pride v pohode, aspon an prvy pohlad. Odomna by mal Go do admin timu.

BTW taka obsiahla a pritom uprina ziadost tu este asi nebola :slight_smile:

1 Like

diky Gyver a diky vsem aj za ty spatne ohlasy

Nemal som s tebou žiadný problém, ani som nepočul, že by si robil blbosti. Som za.

1 Like

Ano priznam se ti, ze kdyz sem pred tema 3 tydnama zacel hrat tak jsem 2x ( mozna vicekrat, ted uz si to fakt nepamatuju) :smiley: vyhlasil gather, ale od te doby nic, venuju se radsi hrani nez abych neco hrotil :slight_smile: a taky to neznamena ze kdyz nekdo rekne neco spatneho ze je problemovej :slight_smile: to je vse co ti reknu :slight_smile:

Dobre , chapu ze si casove vytizeny :slight_smile: nechci te nejak urazit nebo se te nejak dotknout ale taky jsem te nikdy na ts nevidel , ale na pcwzone chodim docela dlouho ( kdyz byl admin jeste .w0 ) jen proste nebyli lidi na gather nebo tak :slight_smile: a to ze me nepoznaji HA krom hunteda , tak stava se , nebo at se vyjadri GA a ty kluci ti reknou ze hraju pomalu kazdy gather kdyz nejsem venku nebo v praci :slight_smile: nebo treba kdyz se rano vzbudim brzo tak se snazim slozit gather uplne z niceho ( myslim to kdyz jsou lidi ve skole ) zrovna jeden takovy jsem poskladal vcera rano, to je asi vsechno co ti ted momentalne chci rict :slight_smile:

Ved jasne, ja som ti nepovedal ziadnu negativnu odpoved. Ja som len napisal svoj nazor, ze ta nepoznam :smiley:

Kludne mozes byt vybornym adminom, len tazko sa mi vyjadruje, ked nie som na tom tsku no, ale drzim palce :slight_smile:

Ahoj, pár otázok môžem?
História tvojho hrania, bol si niekde zabanovaný za cheating? Musím hľadať alebo ti môžem veriť:D

Chceš ts admina ale budeš hrávať gather primárne?
Čo môžem očakávať od tvojho prijatia?
Môže vzniknúť medzi nami dohoda?

  • práva by ti boli udelené skúšobné ako Ga
  • po nejakej dôveryhodnostnej lehote by ti boli udelené práva ako má ts admin?

Víceméně GA a TS admin mají na tsku stejný práva, ale GA by se neměl “cpát” do věcí TS adminů. Z TS adminů jsme většinou někdo online primárně já / Inlove. Takže bych to spíš změnil a bral jako žádost o GA, který by se hodil. Jak píše Nihil časem bys mohl být i TS admin viz. má maličkost. Pro toho triala bych byl pro.

TS Admin schvaleny.