Žadiost o UB na ts

Ahojte všetci velmi sa ospravedlnujem za moje správanie a obtažovanie dievčat ale ja sem buchnuty do každej holky jo prosím o Ub (nick Не плачь вероника v+)Ďakujem velmi sa ospravedlnujem :frowning:

1 Like

jsem proti zrušení banu.

Keby si sa ty sám správal tak dobre a nedelat si píču ze mna a ohovárat ma

Otče náš ktory si na nebesích a obesích smiluj se Janku náš

1 Like

Ahoj Markus.

Môžem sa ťa opýtať, prečo neustále obťažuješ hráčov / hráčky?
Následne keď príde na “lámanie chleba” sa skrotíš…

Povedz mi prosím ťa, či si sa poučil, aký to malo význam písať úmyselne niekomu či s chce s tebou šukať a podobne?

1 Like

Ano poučil a žaidma o Ub ale to bolo nedorozumenie lebo dnes som malo pivko vieš a jebol som is ho tak víš no

Ahoj, Markus když žádáš o UB nebylo by od věci dodat výpis z chatlogu s reasonem.
Nicméně teď k žádosti. Napsal jsi to slušně, ale tvá reakce na Honzův post už milá není.
V mé přítomnosti se snažím Markuse usměrňovat bez nutnosti banu.
Já jsem požádal HA Inlovesvk, aby tě šel sklidnit resp. dát ti zákaz psat. Inlove ti dal ban.
Markus… tvoje chování na ts bývá až děsuplné. Chápu, že jsi mladý a nerozvážný, ale to tě neopravnujě k obtěžování uživatelek našeho serveru. Pokud vím dostal jsi ban na nějakých 8-12hodin. Psal jsem ti, abys požádal o UB, aby jsi viděl vyjádření od zbytku AT a doufám, že si to snad vezmeš k srdci a změníš své chování.
Já jsem samozřejmě PROTI UB a doufám, že se nad sebou trochu zamyslíš a už nebudeš pokračovat v tvém chování.
Věř, nebo ne, ale ten ban je i pro tvé dobro.
E: Psal jsi mi, že jsi požil alkohol a já tě žádal ať nikoho neobtěžuješ :smile:. Ty jsi mi pak poslal co jsi psal hráčce a proto jsem požáda Inláva o vyřešení. (Dnes jsem nemohl být přítomný na ts) Inláv uznal za vhodné ti udělit ban.

Ahoj, som proti :smiley: dúfam že toto je brané ako sranda, nie? :slight_smile: nonstop otravovanie dievčat typu “poď sukat, znásilnim ťa, urobím ťa” Veľakrát si bol na toto upozornený, tvoja reakcia na nás bola “a čo sa staráš” buď rád za 12h, nabudúce budú dní. Obzvlášť už pri tebe nebudem nebudem brať žiaden ohľad, čo veta, to lož. Reason banu bol “otravovanie hráčok/dievčat” ty si napísal, že som ti dal ban, citujem reason:

<16:27:00> You were banned for 8 hour(s) from the server by “love” (tlsty kokot vyžrana hlava)

Maj sa pekne.

1 Like

Ban ti vyprší 18.7.2020 04:31:08

Ja by som bol za skrátenie, ale neviem či by to nieslo ponaučenie, banujúci admin je proti UB a taktiež ostatní.

Žiadosť o UB sa zamieta.