Žadiost o UB GATHER

Dobrý deň žádam si o UB chtel sem poslat Wargod a neposlal som lebo mi to ostalo na 88% pak mi dali BL a zrazu som mal 94% no bolo neskoro takže klidne pošlu

proč furt kecáš?.. Nepříjde ti to trapné už?

Nekecám :slight_smile:

Ahoj, pokud jsi měl 88% a napsal to, tak by ti Inlove ban nedal. Jen klameš teď… Dodej WG a budu pro zkrácení.
E: A kdyby jsi mu ten WG poslal hned po stažení, tak by ti dal UB, ne?
E2: Co mám poslouchat? :smiley: Já tam nebyl. Počkej na vyjádření banujícího admina.

Já sem to povedal poslouchejte :)))))))))))))))))) s ušami

PROTI, 40 minút sme čakali ako blbci na tvoj WG a tvoje výhovorky. :slight_smile: prvá výhovorka “píše mi že mám staru verziu WG a musím stiahnúť novú” ďalšia “zaseklo sa mi to na 88%” okej, toto je pravda, no ako náhle bolo 94% a Honza žiadal screen tvojej zložky cstriku, kde si zmazal cheaty a odmietal to odfotiť, si WG zrušil so slovami “nic kluci zrušil jsem to, i tak to je jedno už”

Screen tvojej plochy:


máš na ploche viac configov než máš rokov a stále budeš klamať.

Tvoje slová z TS chatu:
<16:46:24> “777777”: nemám už to jbeme aj tak by to bolo zbytočne
<16:46:25> “777777”: Markus týždeň(27.7) STEAM_1:995151134 Nedodanie WG + Neustále klamanie. (možnosť UB skrz forko) Love

Naposledy som ti povedal, prestaň klamať. Nikto ti neuverí tvoje výhovorky a neviem čo všetko.
Pekný deń

Prosím vyjadrenie druhých adminov z Gather sekcie.
@w0wA @legend @Adamkrt @jankrstitel1


Osobne si myslím, že to stačí.

WarGod dotyčný hráč zrušil, teraz je už logicky na dodanie neskoro a nie je nijak možné zistiť pravdu.
Som za ponechanie banu, ako vidím si problémový hráč a takých nepotrebujeme.

Som za ponechanie banu, s Markusom bolo v poslednom case nemalo problemov, mal by si trosku oddychnut.

Ban teda zostáva.