WarpMan

WarpMan já nevím jestli jsi retard nebo něco takovýho, že mi lockuješ předčasně žádost. Ani nevím proč se sereš do věcí když vůbec nevíš o co jde. Jestli máš nějaký vážný problémy v reálu, že mě musíš furt na tsku sledovat a nemáš lepší věci na práci, tak stačí napsat. Můžeme to spolu klidně probrat a věřím, že určitě společně najdeme řešení aby ti bylo líp.

Warp nas mohl nechat vyjádřit, ale takhle dokazuješ, že jsi kapku mentálně zaostalý. Myslím si, že slušná prosba o unlock by byla lepší.

Hm, ešte jedna správa a máš permanentný ban ako na fóre tak aj na TeamSpeaku.
Ja neviem na čo narážaš ty, ale ja narážam na:

  • sračky čo píšeš neustále na fóre
  • urážky na moju osobu, čo mi píšeš do PM, a po novom aj tu
  • duplicitné účty, ktoré si vytváraš ako na TS, tak aj na fóre

Bye.

  1. Asi narážíš na stížnost na admina, Jestli ti to příjde jako sračka tak budiž.
  2. Naše jediná soukromá konverzace. Kdepak jsou ty urážky? https://ctrlv.cz/uVWn. Jinak jestli se tě dotkla nadávka “retard” tak se ti z celýho srdíčka omlouvám :cry:. Ale k čemu pak tu ten web je když si požádám o unban a lockneš mi to do 10 sekund? Se mi pak nemůžeš divit.
  3. Kdyby se to tsko nebugovalo, že když se napojím na server a nevidím do žádných roomek tak si žádný multiúčty dělat nebudu. Na tomto webu jsem měl tak před půl rokem jeden účet a to jsem si žádal o unban, který jsem pak i dostal od MacGyvera. Od té doby jsem na něm nebyl, tak jsem bohužel zapomněl heslo a vytvořil si tento.

:kissing:

Narážam na:
image
22-01-51_rid3i5

Pardón, myslel som TeamSpeak PM, nie fórum PM. No aspoň si si sám podal dôkaz, aké sračky mi ironicky píšeš aj na fórum.

Čo tak, nahlásiť chybu?

Nebudem ťa tu riešiť, o týždeň môžeš prísť.

Tak mi dej ban na forku a ne na tsku ty hlavo jestli ti vadi co tu pisu:D Chybu jsem nahlasil asi tak jenom desetkrat.

Zvláštne, že o tom neviem ja?
Nerobíš problém len na fóre, robíš problém aj na TeamSpeaku, ďalší príklad:
image

Posledný krát čo odpisujem, ak ma donútiš odpísať ešte raz, perma.

Za to jsem uz ale ban dostal, kterej mi skoncil a ty si mi pak dal dalsi :kissing:

Ahoj, nerad bych vyvolával rozbroje, ale nebral bych fórum a teamspeak jako jednotnou věc. Na obou “platformách” lze banovat a tudíž by se to mělo řešit i odděleně (ban). I přesto, že jsi na vyšší pozici by asi bylo dobré dodat hráči důkazový materiál z ts (ty pmky co ti píše). Mě osobně provokuje několik hráčů na ts, kvůli anime (ahoj kamici od woa). Ale dokud nepoužívají nadávky snažím se je ignorovat.
S Vicem se bavíme, ale proto ho samozřejmě nebudu ochraňovať. Ale nemyslím si, že si zasloužil hned týden. Samozřejmě jeho chování není úplně adekvatní, ale já se ho snažím na Ts krotit.
E: Za ten screen co jsi poslal (nick) už dostal ban od HA. A poučili jsme ho, aby to nedělal, pak napojil s nickem Honzova IP: “random čísla”. A dostal hodinu. IP nebyla jeho, Vice se omluvil a dostal UB.

Neberem fórum a TeamSpeak ako jednotnú vec, no keď robí bordel na oboch platformách, teda na celom portáli, tak potom to tak brať môžem. Alebo… bolo by lepšie keby mu dám ban na 7 dní aj na fóre aj na TS? Pre mňa áno.

Bohužiaľ správu, ktorú mi písal na TS do PM, už nemám lognutú, pravdepodobne preto lebo mi prišla na TS5 klienta, a nie TS3 klienta. No pamätám si, že mi napísal niečo v zmysle:

(ironicky) “si super vedenie”

a následne za tým:

krypl*

Posledný, a to ti hovorím posledný krát som k tebe milý, ban máš na 24 hodín.
Pri opakovaní, pri čo len najmenšom probléme, dostaneš permu, práve si mi ukradol skoro hodinu môjho života.

Nebudem sa naďalej vyjadrovať.

// Hráč sa po vypršaní banu pripojil na identitu, na ktorej ma urážal, a tak mi nechtene pomohol k dodaniu dôkazu:

1 Like