Štíznost na Trial "Gather Admina"

Na koho podávám štíznost: Maxipes (Sergei)

Proč podáváš na něj štíznost: Důvod je jasný, neumí psát BlackList + mi dal nesmyslný ban

Vyjádření: Takže… Byl jsem mutlý cca 10 min v roomce Start Gather a… bylo nás nazačátku asi 4 lidi a pak se připojilo na 10 lidí… já jsem byl mutlý, protože máma pořád na mě mluvila… pak jsem se odpojil, když nezačal ještě gather a nebyly jsme ani v místnostech (t:ct), takhle jsem se odpojil vícekrat a nedostal jsem nikdy za tohle ban, důvod odpojení, kdyby jste chtěli vědět: Máma ma zlomenou nohu a chtěla pomoct uklidit… normální lidé to pochopí, že v takovým případě musíte pomoc. Bohůžel nemocný lidi jako je Maxipes to nepochopějí, ale to jsem odbočil… dale po leavnutí a pak napojení cca za 3H na Ts jsem se koukal najednou, že mam ban ptal jsem se Maxipese proč atp.? at doda dukazy a on mi napsal toto na to: <17:34:13> “maxipes”: na tyzden
<17:34:14> “maxipes”:
<17:34:15> Chat partner has closed the conversation
<17:34:16> “kulin”: hej ty pleško dej mi dukaz
<17:34:20> “kulin”: že jsem kazil gather
<17:34:21> “maxipes”: kazis gathre
<17:34:24> “maxipes”: sme v room 10
<17:34:24> “kulin”: dukaz
<17:34:25> “kulin”: ?
<17:34:25> “maxipes”: a ty odides
<17:34:26> “maxipes”: dovidenia

Přijde vám normální mít takového Gather ADmina? Navrhuji sundání práv nebo napomenutí… a ještě k tobě Maxipes, když si ten Gather Admin tak se ukldni prosím tě a chovej se jako člověk, děkuji. a k tomu mi dá ještě důvod “kazení gatheru” místo Leave :smiley: :smiley: “kvalitní” Gather Admin

Zdravim.

Tento hrac to ma vo zvyku robit, ze ak sme 10ti v roomke, tak nasledne odpoji, nevie ci z toho ma radost alebo sa nad tym ukaja.

1 Like

No trošku to uvediem do kolají:D.
Admin priznal, že ban prehnal, písal som si s ním o tom.

V skratke: Boli ste 9, prišiel Sergei, odišiel si, neboli ste ani na serveri, neviem prečo to banoval ako kazenie gatheru…keď zápas sa ešte ani nezačal:D…
Nemáte sa v láske ako vidím.
Admin bol poučený mnou.

Teba taktiež chcem upozorniť aby si adminov neoslovoval nevhodnými výrazmi na TeamSpeaku / v hre.
Pleško si volaj otca alebo brata, takto naďalej vzniká nenávisť medzi dotyčnými..

Máš UB