Sťažnosť na GA admina Adamkrt

Dnes, si v klude hráme gta a zrazu do mojej roomky tento admin moovol nejakého random typka a začal mi tam hovoriť blbosti. Pýtal som sa ho že načo ho moovuje a kto mu to dovolil? A on namiesto toho aby dal normálny dôvod mi dal ban na písanie (áno bol som trošku nepríjemný ale nič hrozné) a dal mi ban na rozprávanie čo už neviem prečo to bolo, no následne mi to odobral a spýtal som sa prečo to spravil a dostal som ban na 5 minút, čím mi skazil celý heist v gta a bol dosť ťažký, takže ďakujem.

Som ochotný poskytnuť všeliake dôkazy.

                                                                                                                                Jarro

Peter HöfSteiner ma poprosil aby som ho moovol ku vam do roomky, myslel som si ze sa poznate, tak som ho ku vam posunul. U vas v roomke bol cca 5 - 10 sekund, na co hned od vas odisiel. Mna si o tom spamoval cca 15 minut, na co som ta najprv slusne varoval zakazom spamovania ale ty si pokracoval. Potom som ta slusne poziadal aby si ma dalej nespamoval, ale ty si pokracoval dalej. Za chybne moovnutie sa ospravedlnujem, ale ban na 5 minut si dostal za spamovanie napriek varovaniu. Kvoli tomu ze som ti do roomky moovol Petra(na 5 - 10 sekund) si ma spamoval 15 minut, zda sa ti to adekvatne?

Nevaroval si ma žiadnym spamom, a ak 3 správy považuješ za spam tak akooo ok, a to že si si myslel že sa poznáme ťa neospravedlňuje, mal si sa spýtať mňa.

Neboli to 3 spravy, ako pisem spamoval si ma…

Keď myslíš

čau, pošli sem screen pmky co jsi mu psal. A ty Adame mi vysvětli, proč jsi se ho první nezeptal? Je to Peterovo Roomka? Není, tak proč ho tam moovuješ?

Čus , bol som vtedy s Adamom v roomke a dosiel Peter , vtedy poprosil Adama ci ho moze moovnut do ich roomky a následne Adam tam hovoril ze ho otravuje daky retard a vypisuje mi už 10 minut , že mu da ban na 5 minut ( to som trosku nepochopil) asi to bral ako tvrdé otravovanie :smiley:

Jano, otravovanie je keď chcem vysvetlenie prečo robí to čo by nemal?

Prave sme nieco robili, nestihal som a Peter je slusny chalan a aj hned odisiel prec, ano uznavam ze je to mojou chybou.

ja som ho kickol vieš.

A keby bol slušný, tak by si nepýtal moove do cudzej roomky a nevypraval tam blbosti vieš.

Pokiaľ pár viet vidíš a berieš to ako otravovanie tak to je celkom smutné:D
Fastcup v 20 ročnej hre na amaterskej úrovni tryhardíte :smiley: a ponáhľate sa to vyhrať, keď dokazíš hráčom heist.
Hráč ti tam napísal cca 10 viet v každej vete cca 12 slov…
Prvý faktor, kde klameš - chalanisko odišiel , jarro ho kickol lebo ich neustále otravoval
Druhý faktor, kde klameš - spamoval ma neustále, dokopy sú tam 10 viet cca.
Tretí faktor,kde klameš :smiley: - upozornenie : prestaň otravovať lebo bude ban…
4. faktor - :D, hráč sa ťa pýtal a miesto toho, aby si mu odpovedal ako dospelý človek mu zavrieš chat head :smiley:

Dúfam, že ste aspoň vyhrali a ste to M- … potom prečo hráči odchádzajú, sa nečudujem

1 Like

Nechápem prečo je okolo toho také haló, hráča ktorého tam nechceli mu dali kick. V room bol 10 sec. t.j všetko.

Zachování admina se řeší.

feel free

Nihilus? To vazne riesis to ci sa snazime hrat na fc proti turkom alebo na gathru proti hracom? + tu dobu ked Jarro pisal Adamovi sme nic nehrali , pokial Adam povazoval za spamm toto tak je to ok , je pravda ze sa ban nemusel dať… (Fastcup v 20 ročnej hre na amaterskej úrovni tryhardíte a ponáhľate sa to vyhrať, keď dokazíš hráčom heist.) Robit a snazit sa jednej hre a druhej hre je to iste a to ci uz to hrat nevieme a hrame to , pokial nas to bavi a SNAZIT sa chceme tak preco nie? on robil heist , to mas to iste ( pokial ho nasralo len toto , tak Adam sa slusne ospravedlnuje a kupim mu gta a mozu ho robit spolu

Neriesme to uz , stalo sa a Adam si bude preverovat urcite situacie.

2 Likes

Riešim lebo samé sťažnosti chodia na adminov…
Je najstarší tak aspoň štipku rozumu mohol mať a objasní to normálne v danej situácii hráčovi.
Je otec tak aspoň má skúsenosti a musí očakávať reakcie od detí ako sme my…

Tu je to otravovanie btw, keď ste už nič nerobili pár viet by mu tam nezaškodilo napísať:D

Do budúcna , keď chce ísť do jeho roomky nech mu napíše,nie nadarmo ho tam nechceli.
Keby ho tam chcú… dá mu heslo a kľúč…
Je to len ts a hlúpe hry ale aj tak princíp.
K tomu ešte ban a mute na rozprávanie+písanie:D čo nemohol vo svojej roomke ani rozprávať…

Zvacsi si obrazok, pozri si casy, kolko sa zbytocne popisalo o jednom chybnom muvnuti do roomky vyriesenom za 5 - 10 sekund kickom z roomky.