Stažnosť na GA Adamkrt

Zdravím.

Podávam stažnosť na Gather Admina menom Adamkrt z toho dôvodu, že tam boli aj hráči z portálu GS, ktorý mňa jeden z nich zabil a Admin to neriešil. V minulosti som v Gatheri zabil omylom spoluhráča a dostal som za to BAN a bolo to vyhodnotené ako úmysel, pritom to vtedy žiadny umýsel nebol. Toto bol úmysel, lebo sme už dávno prehrávali a zhadzovali to na mňa.

Prosím o seriózne prešetrenie tejto udalosti.

Ďakujem.

Janci nauc sa krotit svoj hnev. Zbytocne si bol toxicky. Na to aby si sa ukludnil si najprv dostal minutovy ban, kedze to nepomohlo si dostal 5 minutovy. Mimochodom BAN si dostal po hre a nebolo to za zabitie spoluhraca ale za to ze si bol toxicky.

Mňa hnevalo to, ako si si sa mi len ospravedlňoval za to, že on mňa zabil a toto mňa nahnevalo, lebo proti mne už letel ban… ja sa viem krotiť, keby som sa necítil ukrivdený, že ich si vôbec neriešil, len mňa. To si fakt férovo vyriešil, že naňho si sa vykašľal a mňa riešil až za to, že som sa hneval na ten výsledok situácie, ako si to ty vyriešil, samozrejme proti mne.

Navrhujem aby sa k tomu vyjadrili aj dalsi chalani co hrali. Ludia z tvojho tymu tvrdili ze si im kazil hru a robil si blbosti. Zabity si bol prakticky na konci hry a nie pocas. Ban si dostal za to ze si nadaval a penil na TSku a aj to bol ban len na schladenia sa - 1 minuta a potom 5 minut, kedze kick z kanala nepomohol. Este raz zopakujem - nauc sa krotit svoj hnev.

Ano, toto im zhltneš aj s navijákom, ževraj som im kazil hru ?? ja som sa snažil hrať a nešlo mi to. To ale neznamená, že som im to kazil… Keby im to kazím, tak AFKujem na spawne alebo nechávam sa zabiť, toto je kazenie hry ale nie to, že mi to nešlo a že sa proste snažim zlepšovať. Na konci ?? bolo to ešte počas, ked som už niekoho z vášho týmu začal zabíjať. Ja viem krotiť svoj hnev, len ja som išiel Gather preto, lebo som si chcel zahrať a nabrať skúsenosti.

Naberaj skusenosti trosku s vacsim kludom a rozhladom…

si prečítaj ešte raz, čo mňa tak vytočilo, prečo som bol nahnevaný a nebolo to kvoli hre.

Zdravím, nespamujte topic a používejte Edit prosím.
Ke stížnosti : nějaký důkaz? Odkaz na hltv a čas jestli to Teda hodláš řešit nějak víc.
Jestli se jednalo o jednorázový TK a Adam ho upozornil aspoň, tak bych to určitě neřešil.

E: 1TK jsem nikdy nebanoval a tady bych to taky nebanoval. Verdikt HA prosím a lock k tomu.

Hoj, poprosili ma o vyjadrenie k tejto situácii, tak je tu môj názor.

Veľakrát sa stane cez zápas, že omylom zabiješ svojho, že ti vleti do crossu keď strieľaš, či máš flash a nevidíš a iné blbosti. Za jeden TK ktorý ani nevieme ako sa stal by bolo nezmyselne banovat, ale to je iba z mojej strany, keby sa to opakuje viackrát, je to vec iná. Poznám ťa, viem že aim nieje tvoja silná stránka, radšej hrávaš jb, kde to nieje tak potrebné ako brať hru ako srandu a nie tak, ako keby si mal hrať o peniaze, keď je to forfun, no bohužiaľ, väčšina hráčov chcú byť tryharderi kt budú nadávať na tých slabších pretože niesu na tej úrovni ako oni.

Skôr by sa mohol aspoň dotyčný hráč ospravedlniť že ťa zabil ak to nebolo úmyselne.

1 Like

ono to bolo úmyselne, lebo na mape mirage som išiel na tú plošinu a on išiel po rebríku hore, som si povedal, že niečo skúsim, aj tak nemáme čo stratiť, samozrejme sa vrátil a pozeral na mňa a začal mňa hitovať, čím následne mňa neskor radšej zabil… Druhá vec, ospravedlnenie od toho hráča z GS portálu neprišlo, namiesto toho začal na mňa kydať a urážať za to, že niesom tak dobrý ako on… Samozrejme Adam si všimol len to, že mňa to štvalo, ako on hral, ako mňa uráža a jeho mal na háku, takže veru pekná serioznosť od Admina.

P.S. keby mi nekrivdil, nebol proti a nenadržiaval, tak by som si aj ja priznal chybu, ak som dáku spravil.

Hunted: pozri HLTV zo dňa 2.1.2021 približný čas 23:00 - 23:15, Dakujem bol to server PCW 2.

Bolo to nuke, uz sme vyhravali 15 ku tusim 4 ci 5, plantli sme a ty spolu s niekym ste boli na vonkajsom kete. Preco ta zabil neviem ale aj keby ste hrali neviem ako bolo nas este dost a plant sme mali obsadeny. Cize tak ako som pisal bol to koniec hry.

nebol to úplne koniec hry a zabil mňa preto, lebo mu preplo v hlave… a čo je na to, že ste vyhrávali, to mňa musel zabiť ? okej, som zvedavy, ked ti to spravím počas toho, ked tam budeš, ako potom zareaguješ, či mi dáš za to ban, alebo nie… a ako napísal Inlove: mal sa mi aj ospravedlniť, čo sa tiež nestalo… takže aspoň vidieť, že to bol úmysel, len to ty neriešiš kamarátov z GS portálu.

Neviem o tom, že by sa banoval 1 TK.
Na kotelne tiež hapruješ takýmto štýlom, to oni ja len toto , všetko len oni.
Adam málo kedy zasahuje, ak je to len vážne.:smiley:

Zhadzovali / nezhadzovali to sa ťažko vyrieši.
Môže sa pozrieť to hltv ale myslím si , že je to zbytočné…
Na konci hry sa to udialo… pokiaľ neboli nejaké hrubé nadávky zo strany ďalších hráčov zbytočne to riešiť naďalej…

Pokiaľ to ešte raz spraví tak to kľudne banujte…
Ale zas bohvie, či im janči nerobil napriek

Janko len zopakujem:
a) nauc sa to hrat, nevies to, zavadzias a otravujes zbytocne spoluhracov
b) kupoval si stit a tvrdil si ze si ho mozes kupovat ako chces, nie nemozes, kazis hru
c) ak sa ti nieco nepaci, nemusis hned vypenit a nadavat vsetkym naokolo
d) ak sa to chces naucit hrat, naberaj skusenosti trosku s vacsim kludom a rozhladom

Ahoj , pokial viem tak si pocas hry pouzival aj stit ( to je prva vec )
a hapik ta zabil v poslednom kole , cize pocas zapasu + ked uz chces riesit danu vec v roomke na tsku , tak sa to da riesit v klude s chladnou hlavou , no ale ty si sa zacal hadat , nadavat, zjapat…ale kedze to riesi Adam , tak to necham nanho