Stažnosť na Admina-Terminator

Takže Hrali sme gather Domču to nebavilo a na každeho kto ho zabil mluvil ze je zapnuty a ze bez begripu by ho nikto nedal :DD. Napisal som mu ze ak si mysli ze je lepši tak nech neco trafi nasledne ma zabanoval na tsku na 2 sekundy. Pripojil som sa znova na tsko do romky napsal sem nieco take ze domčo proč kick alebo niak tak nasledne ma zabanoval znova na 2 sekundy, Znova som spravil to iste a povedal mi ze či mam niečo v tej puchovskej jeblej hlave. Toto všetko sa stalo počas gatheru kedy by sa nehra gath tak to chapu alebo počas gatheru ma stale banovat je haluz. Tuto mate ešte niečo z chatu (:.
Kupujem spešla (20 euro) PM! : jj

Kupujem spešla (20 euro) PM! : kokotko

Kupujem spešla (20 euro) PM! : dojdi no

Počkám si čo na to povie Terminátor.

Ahoj, tvoje názory ma nezaujímajú, nechcem sa s tebou baviť, tak nechápem , prečo ma provokuješ, ja ti nič nikdy nepíšem, nezapáram do teba, nerobím ti napriek, len vtedy začnem keď sa nevieš skrotiť.
Bany si dostal dokopy 6 sec. po 3x aby si bol kľudnejší, a áno nadával som ti, pretože ty sa bavíš takto s každým a na teba milé slovo neexistuje.

nerobiš mi napriek a povedal si mi presne na začiatku že som pojebane decko čo nehovori a vtedy som ti len povedal ze vice je lepši

Muze se Terminator vyjadrit k těm nadávkám? A z jakého důvodu banoval hráče v průběhu gatheru.

dan a ty nezvyknes nadavat?

Wow, o čo ti vlastne ide ? nechápem, čo tu chceš dokázať, že vice je najlepší alebo čo ? :smiley:

K nadávkam - to, že on si robí srandu, uráža ma, zverejňuje moje osobné informácie, je v pohode ? povedal som mu / napísal čo si o ňom myslím tak ako to písal on mne, to že tu teraz plače je jeho vec, sám si za to môže,

Ešte jedna vec - Nerob MACHRA pred ostatnými keď, sa tu teraz sťažuješ :slight_smile:

co meleš krte kickuje ma počas gatheru chcel som si len zahrat pičuje tam na každeho že su slabí a pritom nič netrafi pak mu poviem ze ked je lepši nech mi nieco ukaze a povie mi nech drzim picu ze som decko, nemal by mat prava ved je chory pičuje na všetko možne

Tvoja úroveň, sa teraz ukázala, myslím si, že keď si to teraz prečíta normálny človek, tak to lockne :slight_smile:

proč lockne zneuživaš prava tym ze ma banujes
pocas gathu

Keby si normálny a normálne hráš, tak by som ti asi len tak nehodil Ban na pár sec., Ako som písal už niekoľko krát bany (2 sec) som ti dal, preto aby si sa ukludnil a nepísal blbosti, navyše si zverejňoval moje osobné údaje,urážal si ma, posmieval si sa / robil si žarty z môjho výzoru, tak fakt nechápem, čo chceš teraz docieliť, môžeš byť rád, že z toho nemáš viac ako pár sekundový Ban.

Ak sa chce ešte ktosi vyjadriť nech sa páči, toto je moje posledné vyjadrenie

Informácia pre AT- hráča poznám, už dlho a viem o jeho správaní docela dosť, má aj niekoľko Banov na csko portáloch za vulgaritu - neslušné správanie

jake žarty :DDDDDDDDDDDDDDDD ti jebe ty vajčiak nič som na teba nepisal ty si mluvil ze ma vice 14 a je ubegripovany pičus tak to tu neotačaj proti mne nic sem ti ani tak hrozneho nepsal jen ze traf niečo a dal si mi ban od začiatku si bol toxic nedalo sa s tebu normalne hovorit

haluz celkom ze si tu vymyslas blbosti, aspon ukaz kde som sa ti smial za vyzor niečo z konzole ja som niečo z konzole aspon vytiahol zatial čo ty tu davaš falošne informacie a tvariš sa že si uplne slušny chlapček, dal si mi ban bezdovodne si uplne tupej domčo budeš otačať niečo proti mne ked dobre vies ze sem ti nic nepsal ani ta neurazal a ty si ma banoval (: Gather admina a povedal si tam tomu typkovi ze ma hacky ked začal gskovat :DDDDDDDDDDDD pane boze ved ty si neandrtalec normalne ziješ niekde v jaskyni a myslis ze si dobry ked netrafis ani afk hrača toxicky domčo

Aha, našiel som dôkaz. ^