Sťažnosť na admina HUNTED

Chcel by som upovedomiť na chovanie admina HUNTED, ktorý sa správa amorálne resp. nedistingvovaným spôsobom. Znevažuje ostatných ľudí počas hry nasledovným spôsobom. Najprv sa snaží nadávať okolitým hráčom buď priamo respektíve na členov ich rodiny. Ale k meritu veci: dnes na jednej z hry na “nemenovanej” CW/TG ip adrese sa hral gather, kde ma daný hráč poprosil o demo, ja som ho upovedomil, že na danom serveri figuruje hltv- kde po dohraní sa dané demo dá stiahnuť. Po dohraní som tomuto adminovi poslal link, kde si dané demo mohol stiahnuť, avšak tento admin len pohrdavo zareagoval, “že nie je si ochotný pozerať celé demo”. Daný admin so mnou arogantným štýlom vystupovania pred ostatnými hráčmi gatheru diskutoval pritom som ho len konfrontoval. Daný admin ma movol preč z roomky pred začiatkom gatheru keď sme boli 10 a nahradil ma iným hráčom, pričom ma o ničom neupozornil čo som spravil, alebo čoho som sa dopustil; Následne bez môjho zvolenia z danej roomky do ktorej som bol ním svojvoľne priemiestnený, premiestnil naspäť niekoľkokrát aj napriek môjmu nesúhlasu s ostatnými hráčmi, ktorí keď sa dozvedeli, že ma tento admin odstránil z roomky neopodstatnene tak prišli za mňou konkrétne “nevimjmeno”… Chcem sa spýtať akým právom môže admin benevolentne movovať koho si on zachce? Má tento TS server nejaké pravidlá ? A ak áno tak nie náhodou admini by im mali ísť príkladom?
V ďalšej časti po dohraní ďalšieho gatheru tento admin bol konfrontovaní viacerými hráčmi za jeho chovanie… aj samotným mnou, pričom mi bol udelený ban… a ďalší hráči boli nútení opustiť Váš TS kvôli agresívnemu nevhodnému a priam benevolentnému chovaniu Vášho admina. Chcem sa Vás opýtať ako je možné, že takýto amorálny, arogantný, priam agresívny admin môže figurovať v mene Vášho TS serveru? P.S. Neútočím, avšak niekde sa deje chyba, keďže 9/10 ľudí musí switchnut iný TS server, aby si v kľude mohli zahrať gather :); urobte si v svojom admin teame poriadky, hlavne s členom “HUNTED” ktorí Vám to celé kazí.

Spozdravom,
Tomiq

posielam nezišnú komunikáciu s Vašim adminom…
(<21:14:59> “Hunted”: Si uvedom
<21:15:00> “Hunted”: komu pises
<21:15:07> “Tomiq”: nikomu cloveku
<21:15:26> “Tomiq”: tak isto si z kosti ako ja
<21:15:30> “Tomiq”: a z moralnej stranky
<21:15:35> “Tomiq”: by sme mali byt tiez na tom istom
<21:15:39> “Tomiq”: ci sa mylim?)

Čau, Hunted slovne “nadával” mne a Vicovi, čo sa poznáme dlhú dobu a uťahujeme si zo seba.

Keď ťa hráč požiada o demo, aj keď je slabý, tebe ide karta, si lepší, tak ho máš začať točiť aby sa predišlo typu “hltv točilo pozri tam” áno, toto tsko má pravidlá, za nedodanie Dema ktoré si mal točiť, no netočil si dostal deň zákaz, hnevajte sa naňho koľko chcete, ale ako jediný z GA sa pomaly riadi podľa pravidiel)

Za mňa sťažnosť k ničomu.

Čau,
Neslušné chování - k hráčům které poznám dlouho a mohu si to k nim dovolit.
Blacklist - Byl jsi požádán abys točil demo, hráč ti napsal “Tomiq toč” “, tys odepsal něco” máš hltv", tak jsem ti i já napsal “toč demo”. Pokud ti jakýkoliv hráč řekne, že máš točit demo, tak ho budeš točit a nezajímá nikoho jestli tam je hltv, nebo někdo sedí ve spectu a kouká na tebe.
KAŽDÝ HRÁČ JE PŘED GATHEREM POVINNEN SI PŘEČÍST PRAVIDLA A NEZNALOST NIKOHO NEOMLOUVÁ.
Kickovani - Pokud ti admin udělí blacklist, Ty se již nesmíš nacházet v jakékoliv gather roomce.
Má arogance - Každý admin by měl mít alespoň trochu této vlastnosti. Když tě 10x kicknu a ty po 11. přilezeš a budeš mě slovně napadat, tak se nediv, že si dám ban na tsku.

Můžeš si myslet co chceš, ale pravidla jsou pravidla a nic víc mě nezajímá. Majitel je k tomto obeznámen a nic mi nevytkl.

Před vstupem do gather sekce, si přečti pravidla. Pokud někdo chce od tebe demo, tak tvojí povinnosti je ho dodat.

Téma Uzavírám.