Servers - beta channel

Zdravim,

Servery presli mensimi vylepseniami. Tieto nove enginy riesia hned niekolko bugov/kaviatov ale ponukaju i mnoho novych funkcii zo sveta CS:GO. Nemalym prinosom je i vacsie FPS a hratelny vykon zo servera pre samotneho hraca. Kde sa mi uz dostavila i pozitivna odozva hracov. Kazdopadne ak chcete maximalny zazitok zo servera, je potrebne si zapnut Beta kanal pre CS 1.6 v STEAMe (ako nato popis nizsie). Ono to uvolni beta update do hry, ktore este niesu oficialne v hlavnej verzii.

Vsetky tieto “nove” zmeny sa deju bud na urovni HLDS alebo na Counter-Strike enginu, takze priamo v jadre a nie skrz AMX a podobne pluginy.

Co bolo updatnute:

  1. HLDS engine
  2. Counter-Strike engine
  3. Metamod

Metamod potom samotny vyuziva niekolko dodatocnych pluginov. Jedym z podstatnych je WHBlocker, ktory blokuje nielen vacsinu dostupnych hackov a exploitov ale taktiez aj clientske scripty na vypomahanie si (bhop, begrip, atd.). Avsak co vie hrac samotny skrz jeho sikovnost s klavesnicou a mysou, tak mu to vobec do toho nezsahuje. Ide mi len o to vypratat spomedzi znas tych aka “skillerov” co sa samy nazyvaju “PRO” ale bez scriptu neumeju ani :poop:

Vsetky tieto restrikcie su plne konfigurovatelne. Ide ich povolovat co server.

  • hraci v time si vidia svoje zdravie a stav penazi priamo v tabulke
  • bomb site je viac ohraniceny, takze nejde bugovat s bombou
  • granat neberie zdravie cez stenu
  • textury su viac osetrene proti zakazanym poziciam
  • po smrti z hraca dropnu i granaty
  • omnoho vacsia granulacia hitboxov
  • retry/reconnect uz neumozni dalsi spawn (povodne to bolo 20 sekund od zaciatku kola, teraz 0)
  • anti screenshot prevencia
  • a mnoho dalsich, ktore sa mi nechce teraz prekladat, ale samy ich objavite :wink:

Zatial su spustene len prve 3 servery:

  • connect pcwzone.com:27021; password pcw;
  • connect pcwzone.com:27022; password pcw;
  • connect pcwzone.com:27023; password pcw;

Jedna ukazka co Vam prinesie nove BETA:

Ako si povolit BETU CS 1.6


Spetnu vezbu urcite uvitam. Ak mi sem napisete co by ste radi, alebo co sa Vam paci/nepaci, tak to viem prisposobit vecsine :slight_smile:

Diki, Vas hoster @MacGyver

2 Likes