Proste no BRAIN

Ahojte zdravím je podla vás že ked mi dá nejaky admin dole move 1 a poviem mu prečo mi to nedá naspäť a on reaguje hned že vyhrážanie ? len som povedal že idem za MacGyverom či by mi to nedal rád by som ho poprosil+BAN od Admina

čau, tě celkem nechápu… či máš nějakou poruchu nebo něco jiného… Ale, ty tak lžeš až z toho brečím… Adrian ti odebrál “move 1” z důvodu, že zneužíváš move na gatherech… Tak já přišel na tsko a vymazal jsem ti ikonku “rights” což jí nepotřebuješ… Dále, po té jak jsem ti to odebrál, okamžitě jsi naběhl ke mně do roomky, ani jsem tě tam nepozval a hned do mě jedeš “proč ti to beru” já ti odpověděl “že stejně nemáš move, tak to nepotřebuješ” a z ničeho nic jsi mi řekl “aby tobě náhodou někdo nevzal práva”. Tak jsem ti udělil ban na 5minut.

2 Likes

TAK to co si napsal že aby ti nevzali práva jsem vuubec na 100% nepovedal nevím co tady taky lžeš a já sem nevedel že mi nekdo zobral move 1 mne vtedy laglo tsko mám problem s tskem takže asi tak

Ahoj Markus,
vítam ťa opäť na forume , move1 ti bolo odobrané z dôvodu veľa krát neoprávnených moovov, nechápem ani kto ti to vlastne dal a prečo / ako si si to zaslúžil, no ale ako vidím tak ti to ani nemali dávať. Moja rada pre teba : skús sa trochu naučiť správať a myslieť z druhého pohľadu, aké by ti to bolo keby ťa niekto len tak moovne a ty si robíš svoje veci ?? Určite by ťa to nepotešilo.

Ak má niekto práva na to aby ich zneužíval a robil si čo chce, budú mu odstránené.

Lock