Prosím O ub

Dobré ránečko chcel poprosit o UB na ts dôvod tomu že gasaty do mna furt s prepačenim pičoval potom ja do neho. Neustále ma provokuje už viem ako na to si ho blocknut

Ne

Inlove Vás oba varoval, AT se shodl na banu do Vánoc. UB nebude.
Dokola jsou s Váma obouma problémy.

E:

Já ti žádnej důkaz konverzace AT dávát nemusím a ani nebudu, žádnou žádost jsem ti nesmazal, pokovat tě budu jak chci, nebo ti přijde, že 1 poke je neco spatnyho?

nejaký dukaz že jste se zhodli jinak mam dukaz jak me pookujes + bez opýtánia a zmazania žiadosti <09:51:09> You are banned temporarily. Reason: “Vesele Vánoce (chování, demence, historie)”
Try again in 7d 23:19:40
<10:07:19> Trying to connect to server on 14 a nechápu proč jste to nedal ivčera ten ban ja som nesúhlasil <09:06:13> “[Hunted] Hunted” pokes you: si tu?

Sloučeno - a banuješ lidi s Reasonem Retard 1 2 atd

Ďakujeme za vyjadrenie Veterána Hybrida. ( ktoré sa vytratili:D, ale nemusíš sa vyjadrovať)
Dáš si menšiu pauzu.
Proti UB.

Pardon, že tu vstupujem po Nihilovom locku, k Markusovi. ban dostali obaja, čiže aj gasaty, no potom sa rozhodlo, že im bude udelený UB - podmienkou zákaz hrania gatheru do 24.12 a prípadne dať obom ban na talk/write pokial by robili blbosti.