Neoprávněný ban

Chtěl bych vědět jaká legenda mi dala ban za ddos a hlavně na základě čeho si ta opice řekla že jsem zrovna já něco takového dělal.

Banovat někoho neprávem máte hotové za pár sekund… Ale nějak to řešit na to čas už není :sweat_smile: :face_vomiting:

btw. Nemám zapotřebí někomu kazit hru tímto způsobem, a ani nevím jak to funguje. :upside_down_face:

Nazdar, ty legenda. Neviem čo máš za úmyslom, nájdeš si niekoho IP tak ma ideš ddosovať nech mam xy ping a nedá sa mi hrať?:smiley: na základe čoho som si asi povedal, že to môžeš byť ty. Hral som 3x gather, 2x kde si bol ty. druhý gather si nehral, ping som mal normal. Tretíkrát si prišiel na gather, opäť zo 40ms --> 600ms ani nemusím hovoriť aký som mal z 0 Packet Loss:) Celkom prekvapenie, že na 17 ročnom steame ešte nemáš VAC za cheating.

už tu bolo veľa ľudí, kt písali “neviem ako ddosovať, nepotrebujem to” a aj tak to robili. :slight_smile: moje vyjadrenie tu máš, môžeš si počkať na ostatných členov AT, či budu za zrušenie, alebo proti. ja som proti, ked mi je jasné, že si to bol ty + nehovorim o tom cheatingu na inferne

Je super že tohle je ten hlavní důvod na ban, však tohle jsou důkazy úplně k hovnu takhle ti to řeknu. :slight_smile:
Každý normální člověk se ti za tohle vysměje do huby. S nějakým ddosem mám nulové zkušenosti.
A to že se divíš že nemám vac? Co to je za píčovinu. Řešíme úplně něco jiného, mluvíš úplně z cesty.

Tohle je vážně stupidní z tvé strany. Nechápu to absolutně… Jen doufám že ostatní z A-Teamu mají více rozumu než ty. :wink: A nejlépe kdyby se k tomu vyjádřil MacGyver. Protože za tvoje nesmyslné bany bych tě poslal hned někam. :slight_smile:

Jestli plánuješ banovat nadále za to že ti skočí ping na gatheru tak to hodně štěstí. Za chvíli tam bude 0hráču

Ja som ti už svoje povedal. Nemusíš sa tu hrať na neviniatko, ako keby som mal rozdávať bany z nudy. Viac by som prijal tvoje priznanie s tým, že sa to už nebude opakovať. Radšej nech sa vybanuju hráči kt majú robiť blbosti aby si normal hráči mohli zahrať. Skrz hru ťa poznám už nejaké roky, viem čo od teba môžem očakávať skrz tvoju históriu.

Nebudu se přiznávat k něčemu co jsem neudělal. Jen ať se k tomu vyjádří ostatní admini, ten tvůj důvod banu stojí za úplné hovno, a měli by tě z toho A-Teamu hodit dopiče ty nulo

Nějaký kokot co má 7k hodin a hraje úplnou píču. Na tebe mám náladu vyprcanče

Jak ty musíš být blbej mi řekni, nějaký ddos mi je u píče. Já si tam přijdu zahrát když mě nekdo pozve a hotovo

Jen ty si tady hraješ na zkurvenou píču co je od ostatních mlácená. Nemám na tebe náladu, ale vůbec

Jde mi jen o ten princip. Ban neprávem a nějakému tučnému čůráčkovi to projde :)))

Super, vyjadrovania už stačilo ako vidím, 7k nahratých hodín zatiaľ čo ty si si kupoval steam účty, pretože si zbieral VAC bany, však Erik. neviem kto uhral väčšiu biedu, či ty jednu mapu kde si vedel o každom všetko a druhú mapu čo si mal byť rád že si vôbec niečo trafil. Každý to hráme for fun, ale cheaterov tu nepotrebujeme.

Toto si ty btw?


https://www.youtube.com/watch?v=x1D2QuL_XKo&ab_channel=rejkovicc <-- ten komentár na tom videu tiež pobavil))

Ahoj Erik, keď o niečo žiadaš mal by si sa vyjadrovať tak, aby to vyzeralo, že naozaj niečo chceš a nie tu urážať ľudí nadávať a pod.
K banu- dostal si za ddos a napísal si, že nevieš ani ako to funguje, no podľa mňa vieš veeelmi dobre ako to funguje :slight_smile: Ďalej ďalší dôvod sa tu zmieňuje cheating, pár krát som s tebou hral, no nevyzeralo to, že si nejaký Kennys, ako tvrdí @InLoveSvK, že si vedel celú hru kde kto je tak niečo na tom bude, na teba som mal raz len jeden pekny cas, keď si bol T a dal si 2 hlavy cez stenu na long, nuž ak @InLoveSvK je za cheating som teda aj ja.

1 Like

Ahoj, zítra sem hodím post teď nestíhám. Žádám HA, aby nelockovali.

1 Like

Z pohľadu niekoho kto nebol prítomný tohoto “incidentu”, zatiaľ jediné čo som vydedukoval z tejto “žiadosti o unban” je, že si arogantný a agresívny človek a brániš sa tu nadávkami, čo ti nijak nepomáha, skôr prihoršuje.

Môj názor je teda jednoznačný.

Vytvorené pred 17 h
Druhá reakcia pred 16 h :

Banovat někoho neprávem máte hotové za pár sekund… Ale nějak to řešit na to čas už není

Ďalšia správa pred 15 h

Vyjadrenie admina pred 15 h

Ale riešiť to nechce nikto:D


K banu, dôkaz neni o ddosovaní, sú to iba teórie.
Ak má niekto správu,kde o tom píše nech ju dá.
Ináč to treba riešiť s políciou.

Podozrenie k cheatingu:

  • vac pekne svieti,nie len jeden
  • na druhých portáloch zabanovaný za cheating
  • treba uviesť demo, podozrivé časy

Zároveň chápem tvoje rozhorčenie ale prístup máš zlý
Samotné nadávky na admina sa berú vážne a ich dĺžka môže byť dlhá.
Taktiež mi príde , že si taký cs 1.6 hero a v živote nič moc,neber to v zlom vychádzam z kontextov a x histórie.

Nechám to na adminoch, či ti nechajú ban.

1 Like