Ldnzz žiadosť o UB ( vstup do gather sekcie )

nvm ako dodat vypis konzole s teamspeaku
Duvod: necheatujem uz vyse 8/9 mesiacov…priznavam sa cheatoval som pouzival som WH kedysi ale uz som clear…jedine co pouzivam mam skins na awp ktory mi blokuje WG…ziadny detsky napadny aimbot
:}}

Zdravím ťa lodonz!
Banujúci Admin dodá dôkazový materiál a ostatní admini vyhodnotia, či sú za UNBAN / PONECHAŤ.
Momentálne ťa poprosím, aby si pár dní vydržal, kým sa to vyrieší.


Trošku mimo toho, bol si vedomý, že máš pár dní ban, mohol si
požiadať, obchádzal si, povieš mi dôvod, prečo by clear hráč obchádzal Ban?
Pred pár mesiacmi si taktiež dostal na CG.SK ban, kúpil si si UB.

na cg.sk to bolo nepravom nevyriesilo sa bohuzial…hrali sa tam gedre tak nic ine mi neostavalo …a tu som isiel na vpn aby som sa dostal na TS

Hát :smiley: kamarát, neprávom, za to si sa snažil xykrát obchádzať a všetci sa zhodli, že máš WH :D, dobre neriešim čo sa stalo na CG.

Prikloním sa k momentálnej situácie.
Informoval som adminov, dodajú príslušný dôkazový materiál a máš možnosť sa obhájiť.
Momentálne zbytočne nespamujme a vyčkajme na adminov.

Prajem príjemný večer.

skoro kazdy vie z old hracov co tam boli vedeli ze to bolo vyplakane od 2dnoveho tipka na tsku…hej no neresim …pekny zvysok vikendu :]

1 Like

Mohol by tu niekto napísať ako to prebiehalo od prvého banu, či blacklistu či čo - ako to začalo?
Z toho čo som prečítal som pochopil, že už mal Lodonzz ban/blacklist a dostal ďalší ban?

Hráč bol blacklistnutý G adminom Hunted.
BL dal na základe dema, ktoré natočili.
Následne hráč obdržal ban ikonku na teamspeak, každopádne ale nedostal ban na teamspeak.
Zrejme si potom lodonz zmenil pravdepodobne identitu, lebo ipčka sedela.

- account na TS

- obchádzanie

Teraz hráč však tvrdí, že je clear, pritom si kľudne mohol požiadať o UB / Vysvetelenie, na základe čoho bol zabanovaný.
Miesto toho obchádzal… Možno sa hanbil, neviem. Ja nezvyknem hrýzť, iba niekedy:-)

mne tvrdil hrac Hunted ze nvm ci to ma vyznam ziadat o UB …lebo jeden admin aj z nejakym hracom hlasoval na niakom deme ze mam aimbot takze tak…preto som napisal az neskor

No dobre teda, počkáme si na to demo od @Hunted a rozhodne sa.

1 Like

Čau, admin sice nejsem, ale demo jsem točil já a prej to sem můžu dát.

Demo: http://leteckaposta.cz/520538923
Časy: 35:37, 36:14, 38:44

Pěkný víkend i tobě:-)

1 Like

Zdravím…
Děkuji za demo neměl jsem teď čas. Banoval jsem na základě dema dodaného hráčem nademnou. Na demu je použití aim assistu. Navíc si se víceméně tím obcházením usvědčil.
(Za ban)

E: Já jsem ti poslal toto forum(odkaz), abys založil žádost o UB. A napsal jsem ti, že cheating potvrdili další 2 hráči(admin a hráč, který dodal demo). Bez poradění se s někým dalším bych samozřejmě nebanoval.
Nyní prosím vyčkej na vyjádření další adminů.

1 Like

uz som sa vyjadroval k tomu preco som obchadzal nerad sa opakujem treba si to precitat cele ak chces spravit nazor…

Prosím Lodonz pozri si príslušné časy a daj mi na nich vysvetlenie, najlepšie na 3. čas prosím.

Edit: Nechce sa mi moc čakať na tvoje vyjadrenie tak zatiaľ napíšem svoje:
Presvedčil ma ten posledný čas, dúfam, že dáš rozumné odôvodnenie.

  • Cheater

ok zajtra sa vyjadrim …neni som pri zmysloch

čau, jsem za cheating.

Pokud se přiznáš, že jsi v tom demu cheatoval, tak bych byl i za zkrácení banů.

2 Likes

Ahoj, za mňa cheating.

2 Likes

Prikláňam sa k názoru že tam bol zas ten tvoj trigger drblý :smiley:

2 Likes

Na základe hráčovej histórii a osobnej skúsenosti zo strany adminov zároveň ti dávame šancu sa priznať, pokiaľ máš tú odvahu a svedomie.

Tvoja hráčska história neni pekná, máš bany na portáloch, z tska do tska si dostával bany za cheaty, nie raz, nie dvakrát, mnohokrát.

Človek by neobchádzal, pokiaľ má možnosť si požiadať o UB, tie pcw link nie sú pre srandu zvýraznené pod mainom.

Navrhujem teda vzájomnú dohodu medzi hráčom a adminmi, priznáš sa, že si cheatoval a máš UB po 1 mesiaci.

Pokiaľ sa nepriznáš, ban bude trvalý.

1 Like

Hráč má nulový záujem o vyriešenie žiadosti, týmto mu teda udeľujem permanentný zákaz (ban) na akékoľvek gathere, či turnaje a iné na celom portáli “pcwzone.com”.