DJ.perma

zdravím dostal som neoprávneny ban len kvôli tomu že ked som niečo chcel povedat vysvetliť tak admin hned reagoval pomocou komentárov rečí a hned ani som nedopovedal riešil to banom. <20:02:17> You are banned permanently. Reason: “nauč se chovat” takže neviem o tom že niekde sa tu píše že mám zákaz hovorit alebo take niečo že sa to rieši hned banom bol som napomenutý.Ale nič nemieni tomu aby som niečo povedal dôvod bol ten že som sa vysmieval nejakemu no nAME adminovy že má bráchu s prepačenim postihnuteho nebo trpí nejakou inou chorobou ale áno je šak pravda robil som si srandu z jeho brata že mluví nebo říka jako sépiak štépiak atd ale vím že nedelám si jen ja z toho prdel takže asi tak nejsem jedinej kto si z toho opravdu delá prdel … ĎAKUJEM :slight_smile:

Čau, za to tvoje chování jsi měl už několikrát ban. A už vůbec nechápu, proč se mu směješ že to že “trpí nemocí”… Nevim, ale nepřipadá mi to k smíchů. Kdyby někdo z adminů nevěděl kdo je markus, tak zde přidávám jeho dřívější žádosti o unban - unban-1 unban-2

ale když nepochopíš že to nedelám jen ja ale i Diazzko nebo wedix atd tak už potom nevím kde seš ale ok jo nevím skadial to máš že to delám furt když ráno nejsi v roomke na tsku jen večer nebo snáma takže nemúžeš vedet že to delám i ráno nebo tak :))

Nechápu, proč tady lžeš… Vždy když příjde Štěpán, tak si z něj začneš dělat srandu, že trpí nemocí.

mne by spíš zajímalo jako mužem lhát ted jsem psal že jsem si delal prdel z jeho bráchy tak si hezky koukni diskuze asi tak :slight_smile:

a ješte me nekdo tomu navádel :slight_smile: bývali admin ktorý následne dostal od TERMINATORA ban na 30 dni asi tak a ješte hunted to bral v pohode :slight_smile: takže asi tak jen me kickoval mne se taky nelíbi že mi hovorite bučkis nebo bučkenzy nebo špek atd nebo se mi smejete že nevím povedat R ty ne ale jako vice nebo ostatní hrači to se tady neřeší

Ty nemáš svojí hlavu? že posloucháš rozkazy, od lidí na tsku?

jako jdu se podle sebe ale když se smeje vice na tom tak to udelam pak me jen spamuje

Ja to neshazuju na diazzka a wedixe dobre vím a na vlastné uši som to počul tak nevím co tu deláš frajera

hlavne že si si delal prdel ze mna že jsem bučkis nejdříve se koukni na sebe pak neco říkej a nahrávate si moje hlášky napr wedix nebo inláv atd

dnes to psal vice počas gather jsem povedal dodám wargod a on dodcham wachgod

E: sloučeno a nespamuj topic

Zdravim

Nepřijde ti to blbý? Smát se někomu s vrozenou vadou? A ještě, když je to člen MOJÍ rodiny?
V celým tom shitpostu nevidim omluvu, takže za co chceš UB? Však tu jen brečíš, že ban je neoprávněnej.

Tohle ti přijde normální psát do žádosti o UB? Akorát si mě nasral ještě víc. A ještě to jdeš shazovat na Vice, Wedixe a Diazzka? Máš mít svojí hlavu. Ty se mu směješ opakovaně a v mojí i bratrovo přítomnosti. To ti přijde normalní jo?

PROTI UB. Možná nějaký zkrácení na týden, když bude nějaká smysluplná omluva. Už mě nebaví řešit sračky okolo tebe a aby každý furt brečel, že se tě zastávám.

Že se ti smějeme? Ono je rozdíl, když si v roomce děláme srandu navzájem a když jdeš psát sračky někomu koho neznáš. Kvůli tomu, že “neumíš R” se ti nikdo nesmál. To je posměch směřovaný ke mně max. A “bučkis” ti vadí? To se Ti omlouvám. Kdybys nedělal furt blbosti nemuselo se to řešit přes fórum, protože to jsou jen blbosti v naší roomce.

Fuuuha to je úpřímná omluva? Počkej si na vyjádření ostatních, ale vzhledem k tvému chování vůči všem bych si moc nemyslel.

Ne nejsme, srandu si dělej ze mě a ne z rodiny.

Jo omlouvam se

áááále myslel přece jme kámoši a tak delám si prdel i ty zo mna tak i já

takže Ješte jednou se hezký omlouvam každemu co sem delal problémy jako huntedovi a jeho bráchovi týmto bych už nechtel urážet nekoho napr nekoho s težkou nemoci jako tady pána radši nebudu říkat jméno Takže ješte jednou omlouvam se tvýmu bráchovi štepanovi preju mu hezký vánoce plno dárku.

Markus,Markus to čo tu čítam má zamrzelo, myslel som, že vieš kedy končí hranica srandy - robiť si srandu z takých vecí… S tebou ja problém nemám, nemôžem na teba povedať nič … To čo sa deje vo vašich Room teda nemôžem posúdiť.
No to čo si spravil bola chyba, viem teraz ťa to mrzí no musíš byť potrestaný ale nie takou dĺžkou určite som pre skrátenie.

Hráč očividně dostal UB od vedení, tak třeba nějaké vyjádření?

E: Hráč dostal UB od majitele. LOCK

Ano, tento BAN dostal UB. Neriesil som komu zaco bol udeleny, ale to, ze nemal uvedeny validny dovod, ktory je potreba. Inac v tom len vznika bordel. Kazdopadne to ale neznamena, ze sa mu BAN nemusi vratit…

BTW vyjadrenie dostal @Honza do spravy.